Викуп авто Львів після ДТП

Викуп авто Львів після ДТПВикуп авто Львів після ДТП. З кожним роком все більше людей переїжджають до Львову. У зв’язку з цим збільшується кількість автомобілів на вулицях міста. Велике скупчення машин на дорозі призводить до різного роду дорожньо-транспортних пригод. Що робити, якщо автівка потрапила в аварію? Є два виходи з цієї ситуації: відремонтувати або продати. Якщо Ви прийняли рішення продати авто після ДТП у Львові розгляньте варіант термінового продажу автомобіля через послугу викупу авто.

Викуп авто Львів після ДТП: як швидко продати автівку після аварії?

Можна спробувати продати авто після ДТП самостійно. Для цього потрібно розмістити оголошення на спеціалізованих сайтах продажу авто. Однак, майже одразу після розміщення оголошення Ви можете бути «атаковані» великою кількістю дзвінків від «перекупів», які буду пропонувати смішні гроші за Вашу машину. Крім того, є великий ризик потрапити на шахраїв.

Існує інший спосіб швидко продати авто після ДТП — терміновий викуп авто у Львові. Достатньо зателефонувати нам за телефонами (096) 161-18-08, (099) 604-60-69, або ж залишити заявку через відповідну форму на сайті. До заявки можна прикріпити фото для більш точної оцінки.

Як відбувається автовикуп у Львові?

По телефону ми обговорюємо базові питання що стосується марки, моделі та стану авто. Після чого оголошуємо приблизну суму, за яку ми готові купити Ваше вже сьогодні. Якщо ціна влаштовує, наш експерт прибуде в зручне для Вас місце у Львові та Львівській області для огляду авто, оформлення документів та передачі грошей.

Які авто ми викуповуємо?

Ми викуповуємо автомобілі всіх марок (Audi, VW, Mercedes, Opel, KIA, ВАЗ, Daewoo, Honda, Mazda, Lexus, Infiniti, Hyundai та інші), усіх моделей та модифікацій, будь-якого року випуску. Скуповуємо легкові, вантажні авто та спецтехніку (тягачі, самосвали, екскаватори). 

Можете не хвилюватися про стан машини. Викуповуємо як нові, так і вживані автівки, також після ДТП, аварії, нерозмитнені. Якщо авто несправне та не на ходу — не проблема. Приїдемо з евакуатором (який оплатимо за свій рахунок) прямо на місце пригоди.

Викуп авто Львів після ДТП: отримайте до 95% ринкової вартості свого авто вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 4.4 / 5. Количество оценок: 7

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Выкуп авто в городах
  2. Львівська область
  3. Викуп авто Львів після ДТП
Call Now ButtonЗателефонувати зараз