Автовикуп американських авто

Автовикуп американських автоАвтовикуп американських авто. Потрібно терміново продати американську машину? Немає часу на пошуки покупця? Зверніть увагу на послугу термінового викупу авто в Україні.

Що таке автовикуп американських авто?

Викуп американських авто – це відносно нова, сучасна послуга на ринку купівлі-продажу машин. Завдяки автовикупу Ви зможете швидко, всього за пару годин, продати свій американський автомобіль, і при цьому отримати до 95% ринкової вартості. Все що потрібно – зателефонувати 096 161-18-08 , 099 604-60-69, або ж залишити заявку. До заявки бажано прикріпити фото. Щоб ми могли більш точно оцінити автомобіль онлайн, а також назвати більш точну ціну по телефону. Ми передзвонимо, уточнимо деталі і призначимо зустріч у зручний для Вас час.

Які американські автомобілі можна продати через автовикуп?

Ми скуповуємо автомобілі всіх марок, включаючи: Jeep , Chevrolet , Dodge , Ford , Cadillac, Chrysler. Hummer та інші. Автомобіль може бути як розмитнений, так і не розмитнений.

Звичайно ж, ми здійснюємо викуп американських авто після ДТП, в тому числі після сильних аварій ( «затоталені»), після пожежі і навіть вибуху. Звертайтеся до нас навіть прямо з місця аварії. Приїдемо зі своїм евакуатором, витягнемо, вирішимо питання і купимо машину. Таким чином ми економимо Ваш час і нерви, і, до того ж – Ви отримуєте гроші.

Автовикуп американської спецтехніки: чи можливий?

Звичайно ж! Ми викуповуємо як легкові, так і комерційні автомобілі, вантажівки, самоскиди, екскаватори, навантажувачі, трактори і т.п.

Де працює SKUPAVTO.com.ua?

Ми викуповуємо автомобілі по всій Україні, включаючи Київ і Київську область.

Які документи знадобляться для здійснення угоди?

Вам знадобитися мати з собою мінімум документів: паспорт, ідентифікаційний код і тех. паспорт на авто.

Переваги Автовикуп від SKUPAVTO.com.ua?

  • Ми дорого оцінимо Ваше авто, не занижуючи вартість.
  • Працюємо більше 10 років на ринку. Тільки безпечні угоди.
  • Ви можете бути впевнені в правильності оформлення документів.
  • Приїдемо зручне для Вас час і місце. Викуповуємо машини в будь-якому стані.

Автовикуп американських авто: зверніться прямо зараз і отримаєте гідні гроші за свою американську машину всього за пару годин!

[ratings]

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Услуги
  2. Автовикуп американських авто
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас