Автовикуп Київ

Автовыкуп КиевАвтовикуп Київ . Потрібно терміново продати автомобіль в Києві? Тоді ви звернулися за адресою. Наша компанія на експертному рівні займається терміновим викупом автомобілів в Києві, а також у прилеглих населених пунктах.

Ми готові викупити автомобіль за 95% від його реальної ринкової вартості. Всього через 30 хвилин після узгодження місця і часу ви отримаєте гроші на руки.

Терміново купимо автомобіль в Києві в будь-якому стані, в тому числі після ДТП. Детальніше про те, як продати машину після ДТП в Києві читайте статтю про викуп авто після ДТП Київ .

Переваги співпраці з Автовикуп Київ

 • Ми готові дати за ваш автомобіль до 95% від його реальної ринкової вартості. Все буде залежати від затребуваності марки на авто ринку, пробігу, стану ходової частини. Також від кількості безпосередніх власників, вписаних в ПТС.
 • Угода купівлі-продажу знаходиться під чуйним контролем професіоналів, які правильно, а також швидко оформлять документи. В результаті це дозволяє уникнути усіляких проблем, які допускають автовласники при самостійному продажу.
 • Наші фахівці готові надати допомогу у підготовці авто до продажу. Щоб ви змогли максимально вигідно продати підтримане авто. Крім того, ми готові допомогти вам купити новий автомобіль за невелику комісійну винагороду.
 • При бажанні Ви можете самостійно вибрати спеціалізований центр, в якому буде проведена фінальна діагностика автомобіля на предмет виявлення прихованих дефектів.
 • При необхідності викличемо евакуатор, а також приїдемо на місце аварії.

Викуповуємо будь-які авто у Києві:

 • Після аваріїнема на ходу, на запчастини.
 • Заставні, а також кредитні.
 • Нові, підтримані, нерозмитнені.
 • Українські, Японські, Китайські, Німецькі.
 • Легкові, вантажні, мототехніку.

Що впливає на вартість?

Основні фактори, які впливають на вартість – загальний пробіг, кількість власників, наявність обмежень і штрафів. Оригінальність ПТС, а також загальний технічний стан автотранспортного засобу.

Збільшити максимальну вартість можна. Для цього буде потрібно провести повну діагностику авто в спеціалізованому СТО та усунути виявлені дефекти. Якщо у вас немає на це часу, але є бажання вигідно продати автомобіль, зв’яжіться з нашим фахівцем і обговоріть деталі послуги – передпродажна підготовка.

Як з нами зв’язатися?

Ви можете зателефонувати за телефонами: київстар (096) 161-18-08 , Водафон (099) 604-60-69. Або ж на вайбер за допомогою одного з цих номером. Також можна залишити заявку на сайті, написавши свій номер телефону і вказавши марку, а також модель автомобіля.

Автовикуп Київ: Не витрачайте час, отримаєте гроші за свій автомобіль в Києві вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 4.9 / 5. Количество оценок: 20

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

 1. Выкуп авто в городах
 2. Киев
 3. Автовикуп Київ
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас