Викуп аварійних авто Київ

Викуп аварійних авто Київ. Викуповуємо аварійні автомобілі в Києві різного ступеня пошкодження швидко і дорого. Звернувшись до нас, ви можете без зволікання і клопоту продати пошкоджений в аварії автомобіль в Києві та Київській області (в тому числі в містах: Обухів, Українка, Козин, Вишневе, Бориспіль, Бровари, Вишгород). Для продажу вам не доведеться витратити ані гривні для відновлення свого транспортного засобу. Оформлення документів беруть на себе наші грамотні фахівці. Завдяки нашому професійному підходу до справи, процес продажу аварійного авто займає всього кілька годин!

Щодня на численних дорогах Києва відбуваються ДТП. Причини різні – від перевищення швидкості до поганих доріг. Для автовласника навіть аварія відносно невеликий складності, де немає постраждалих людей, становить значну проблему. Адже у пошкодженого автомобіля погіршується зовнішній вигляд і функціональність. Навіть вм’ятина на бампері або тріснуте лобове скло – вже проблема, не кажучи про більш складні та серйозні пошкодження.

Для автовласників, які вирішили розпрощатися з машинами, що побували в ДТП викуп аварійних автомобілів – зручний і вигідний вихід із ситуації. Ми викуповуємо биті авто різних марок і років випуску.

Викуп аварійних авто: переваги для автовласників

 • Ви можете не витрачатися на евакуацію та зберігання машини, пошкодженої в аварії.
 • Ніяких витрат на приведення автомобіля в ліквідний зовнішній вигляд.
 • Не потрібно платити автоекспертам.
 • Немає необхідності самостійно шукати покупця на авто.
 • Економія час на зустрічі з потенційними покупцями.
 • Витрати на оформлення угоди (грамотна підготовка договору, в першу чергу) відсутні.

Викуп битих машин: документи для угоди

Для швидкого оформлення купівлі-продажу аварійного автомобіля будуть потрібні документи: паспорт + тех. паспорт машини + ідентифікаційний код. Якщо є – сервісна книжка і, звичайно, всі наявні комплекти ключів.

Як відбувається викуп аварійного авто?

 1. Ви телефонуєте нам 096 161-18-08, 099 604-60-69, або звертається через онлайн-заявку на сайті. По телефону озвучується попередня вартість.
 2. Фахівець прибуває за вказаною адресою для огляду машини, оцінки її ліквідності та вартості. Послуги з оцінки безкоштовні.
 3. Узгоджується точна вартість машини.
 4. Оперативно оформляється і укладається договір купівлі-продажу.
 5. Ви отримуєте гроші.

Позбутися аварійного автомобіля за один день, отримавши за нього адекватні гроші в Києві – просто, зручно і вигідно!

[ratings]

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

 1. Выкуп авто в городах
 2. Киев
 3. Викуп аварійних авто Київ
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас