Терміновий викуп самоскидів

Терміновий викуп самоскидів . Самоскид – це вантажний автомобіль спеціального призначення. Такого роду саморозвантажуючі машини використовуються для перевезення сипучих, навалювальних, або інших вантажів, вивантаження який можливе за допомогою перекидання з кузова.

Самоскиди широко використовуються в будівництві. Якщо у Вас є самоскид, який простоює без діла, або ж уже не потрібен – його можна продати і отримати живі оборотні гроші. Однак, продаж самоскида справа не проста. Іноді пошук покупця на самоскид може затягнутися на тижні, або навіть місяці.

Якщо не хочете витрачати час і Вам потрібно терміново продати самоскид – найпростіше це зробити через автовикуп.

Автовикуп: що таке терміновий викуп самоскидів?

Викуп самоскидів – це відносно молода послуга на ринку купівлі-продажу спецтехніки. Достатньо зателефонувати (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69, або залишити заявку на викуп на сайті. Ми по телефону назвемо ціну викупу і призначимо зустріч. Наш експерти приїде у зручний для Вас місце в будь-якій точці України. Викуповуємо самоскиди в Києві, Київській області та по всій території України. Експерт огляне самоскид, оформить документи і передасть Вам гроші. Ви отримаєте до 95% ринкової вартості самоскида.

Які самоскиди ми викуповуємо?

Ми здійснюємо викуп самоскидів всіх марок і моделей: Камаз , КрАЗ , МАЗ , Caterpillar , Mercedes , MAN , Volvo . Рік випуску і модифікація значення не має.

Викуп самоскидів: як продати після ДТП?

Якщо самоскид потрапив в аварію – не біда. Телефонуйте нам прямо з місця подій. Ми приїдемо, витягнемо машину, загрузимо на евакуатор і безпосередньо купимо самоскид. Всі подальші проблеми з машиною і оформлення документів беремо на себе.

Переваги термінового викупу самоскида

  • Ми готові купити Ваш самоскид вже сьогодні
  • Ви отримаєте адекватні гроші за свій самоскид
  • Приїдемо у зручний для Вас місце
  • Вся процедура проходить повністю легально і прозоро.
[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Услуги
  2. Терміновий викуп самоскидів
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас