Викуп спецтехніки JCB

Викуп спецтехніки JCB. Компанія JCB займає лідируючі позиції на ринку України в сфері спеціальної автомобільної техніки для сільського господарства і будівництва. Компанію так назвав її засновник Джозеф Сиріл Бемфорд в 1945 році. Назва – ініціали імені засновника.

На даний момент компанія JCB – займає третє місце в світі за обсягами виробництва будівельного устаткування. Виробляється устаткування на 22 заводах, які розташовані по всьому світу. Зараз вже створено понад 300 різних видів машин. У числі яких трактори, екскаватори різного призначення, трактори, навантажувачі, катки, а також дизельні двигуни і різного роду навісне обладнання.

Що робити, якщо потрібно терміново продати JCB (ДжиСиБи)?

Спецтехніка JCB – дуже хороший варіант вирішення проблем в будівництві. Часто JCB набувають з метою організації бізнесу в будівельній сфері. Наприклад, екскаватори 3CX, 4CX здають в оренду з водієм. Однак, бізнес – штука складна, іноді справи йдуть не так як хотілося б. Або ж може бути інший варіант. Настав час оновити автопарк, і стара машина більше не потрібна. Самостійний продаж JCB, а також будь-який інший одиниці спецтехніки може сильно затягнутися через низький попит.

Однак, ми можемо запропонувати Вам відносно нову послугу на ринку купівлі-продажу спецтехніки – терміновий автовикуп JCB.

Що таке терміновий автовикуп JCB?

Викуп спецтехніки JCB це послуга, завдяки якій Ви зможете продати свій екскаватор, трактор, навантажувач, каток, або ж будь-яку іншу машину JCB вже сьогодні! При цьому Ви отримаєте до 95% ринкової вартості машини без очікування і без пошуку покупців. Зателефонуйте (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69 або залиште заявку на сайті.

Ми приїдемо і купимо Ваш JCB вже сьогодні. При цьому не має значення, в якому стані перебуває техніка. Дорого скуповуємо JCB всіх видів, моделей і модифікацій.

Продати спецтехніку JCB після ДТП

Якщо трактор потрапив в аварію, або ж каток перекинувся і тепер Ви не знаєте що робити? Телефонуйте нам! Приїдемо, оцінимо, купимо і вивеземо евакуатором за свій рахунок. Ви отримаєте не тільки гроші, але і рішення проблем, які виникли після аварії.

Ми дорого скуповуємо / викуповуємо все моделі і модифікації спецтехніки ДжиСиБи

Екскаватори-навантажувачі JCB

Викуп екскаватора-навантажувача JCB 1CX – це найкомпактніший екскаватор-навантажувач, який є в лінійці виробника. Оснащений універсальною швидкознімною кареткою, яка дозволяє застосовувати широкий модельний ряд навісного обладнання. Вантажопідйомність моделі 1 СХ становить 600 кг. Дорого купимо не тільки класичну версію, але і 1CX TELESKOP.

 

Викуп екскаватора-навантажувача JCB 3CX. Найпопулярніша модель JCB в Україні – екскаватор-навантажувач JCB 3 CX. Ми викуповуємо все версії цього екскаватора, включаючи 3CX Sitemaster, Compact, Constractor.

 

Викуп екскаватора-навантажувача JCB 4CX. Ця модель призначена для земляних робіт, а також для навантаження. Ми викуповуємо всі версії, включаючи 4 CX, 4CX Sitemaster, 4CX Super.

 

 

Фронтальні навантажувачі JCB

Викупимо фронтальний навантажувач JCB 436 ZX , а також інші моделі фронтальні навантажувачі JCB. Будь-якого року випуску, а також будь-якого напрацювання.

 

Міні екскаватори JCB

 

Скупаем всі моделі міні екскаваторів , включаючи 8025, 8020, 8030, 8035, 8040, 8050 ZTS. У тому числі аварійні, по всій Україні.

 

 

Гусеничні екскаватори JCB

Шукайте покупця на свій гусеничний екскаватор? Вважайте, що Ви його вже знайшли. Ми з радістю викупимо Ваш екскаватор ДжиСиБи в будь-якій точці України. Купимо будь-яку модель, включаючи: JS 130 LC, JS 160 W, JS 175, JS 200 W, JS 220 LC.

 

Купуємо JCB після ДТП

Якщо трактор потрапив в аварію, або ж каток перекинувся і тепер Ви не знаєте що робити? Телефонуйте нам! Приїдемо, оцінимо, купимо і вивеземо евакуатором за свій рахунок. Ви отримаєте не тільки гроші, але і рішення проблем, які виникли після аварії.

Ми дорого скуповуємо / викуповуємо все моделі і модифікації спецтехніки ДжиСиБи

Де ми працюємо?

Ми маємо представництва по всій Україні, включно з Києвом.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 5

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Спецтехника
  2. Викуп спецтехніки JCB
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас