Викуп кранів Potain

Выкуп кранов PotainВикуп кранів Potain. Французька компанія, лідер у виробництві баштових кранів. Компанія пропонує понад 60 моделей кранів. Якщо у Вас є кран, який потрібно продати (наприклад, після завершення будівництва) – є кілька варіантів.

  • Перший – самостійний продаж. Це складний і довгий шлях, тому що швидко знайти покупця на такий специфічний товар як баштовий кран Потайн – не просто.
  • Другий – продати через послугу Автовикуп. У цьому випадку Ви продасте баштовий кран вже сьогодні за 95% його ринкової вартості.

Що таке викуп кранів Potain?

Викуп кранів – це сучасна послуга на ринку купівлі-продажу спецтехніки. Вам потрібно всього лише зателефонувати за номерами (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69 (або залишити заявку на сайті). Ми передзвонимо, уточнимо деталі, і потім озвучимо суму викупу. Якщо вона Вас влаштує – наш експерт приїде до Вас на місце розташування крана для огляду. Потім – оформлення документів та передача грошей.

В якому стані повинен перебувати кран?

Кран може перебувати в будь-якому стані. Викупимо як новий, як і не дуже новий ( старий ) кран. В тому числі, якщо він з якоїсь причини був пошкоджений, наприклад, при падінні або після іншої події.

Терміновий викуп баштових кранів Potain: які моделі скуповуємо?

Викуповуємо баштові крани Потайн вантажопідйомністю до 8 тон (Hup, Igo, Igo M, Igo T), а також великі поворотні крани Potain (верхоповоротні) вантажопідйомністю до 64 тонн (MCT, Asia Range, MD, MDT, MDT CCS, Maxi MD, MR ).

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Спецтехника
  2. Викуп кранів Potain
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас