Викуп вітчизняних авто

Викуп вітчизняних авто. За часів СРСР мати свій автомобіль було великою розкішшю. Людям доводилося всіма правдами і неправдами добувати собі місце в черзі на автомобіль вище. Не кажучи вже про необхідність мати величезну суму грошей. 

Зараз ці часи минули, але відгомони тих часів все ще їздять дорогами України. Якщо Ви є власником автомобіля часів радянського союзу. Або власником нового, але вже застарілого прямо на виході з конвеєра авто української або російської збірки. І при цьому хочете терміново його продати – звертайтеся до нас.

Ми надаємо послугу, яка називається: скупка вітчизняних авто. Завдяки який Ви вже сьогодні, без пошуку покупця, зможете продати свій ЗАЗ, ВАЗ, ГАЗ, БелАЗ, Лада, Daewoo і отримати за нього до 95% ринкової вартості. 

Викуп вітчизняних автомобілів в будь-якому стані

Можете бути спокійні щодо зовнішнього вигляду і стану свого авто. Ми здійснюємо викуп вітчизняних (українських, білоруських, російських, радянських) автомобілів в будь-якому стані, в тому числі після ДТП, після аварії, пожежі, і будь-якого іншого події. 

Ви можете продати нам вітчизняний автомобіль: легковий, вантажний і навіть спецтехніку (кран, екскаватор, самоскид).

Як продати вітчизняне авто через автовикуп?

Дуже просто, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте 096 161-18-08, 099 604-60-69. Експерт озвучить по телефону попередню ціну. Призначить зустріч у зручний для Вас час в будь-якій точці України, включаючи Київ і Київську область. 

Для проведення операції Вам потрібен буде український паспорт (або ID-картка), технічний паспорт авто, а також ідентифікаційний код. 

Більше не потрібно витрачати час на пошуки покупця вітчизняного автомобіля. Зателефонуйте нам в автовикуп і отримаєте гідні гроші за свою машину протягом всього лише декількох годин. 

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Услуги
  2. Викуп вітчизняних авто
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас