Викуп Старих Авто Київ

Выкуп Старых Авто КиевВикуп Старих Авто Київ . Плануєте продати старий автомобіль в Києві, але немає вільного часу, щоб самостійно займатися справами, пов’язаними з підготовкою автотранспортного засобу до продажу? Зверніть увагу на послугу автовикупу старих автомобілів у Києві, яку готові надати наші експерти з майже десятирічним досвідом.

Основний напрямок діяльності нашої компанії – терміновий викуп старих, вживаних автомобілів, а також машин після ДТП. На українській реєстрації, на єврономерах, а також нерозмитнених на номерах будь-якої країни світу.

Чому потрібно продати старий автомобіль в Києві саме нам?

 1. По-перше, мінімальний час очікування. Виїзд експерта для оцінки технічного стану автомобіля займає не більше 30 хвилин. Ви зможете дорого продати свою машину вже сьогодні!
 2. При необхідності, якщо ви засумніваєтеся в компетентності нашого співробітника, ви можете самостійно вибрати СТО, в якому буде проведена повна діагностика авто.
 3. Ви отримуєте до 95% від реальної вартості авто. Гроші за продаж можуть бути передані відразу при особистій зустрічі.
 4. Всі етапи операції оформляють юридично правильно. Це дозволяє уникнути проблем, пов’язаних з подальшою експлуатацією авто іншим власником.
 5. Якщо авто не на ходу, організуємо його безкоштовну евакуацію.
 6. Надамо допомогу в підборі нового автомобіля. Такий формат послуги відмінно підходить для початківців автолюбителів, які тільки планують придбати перший автомобіль.

Викуповуємо будь-які старі автомобілі в Києві

 • Биті, з пробігом, нові , несправні.
 • Нерозмитнені , на єврономерах.
 • Аварійні, без документів, після ДТП .
 • Легкові, вантажні, мототехніка.

Що може вплинути на вартість?

З основних аспектів можна виділити:

 • По-перше, пробіг, а також кількість власників. Чим більше пробіг, тим нижче буде вартість автомобіля. Це пов’язано з тим, що людина при покупці бажає придбати найменш заїжджений варіант.
 • По-друге, поверхневий стан кузова, моторного відсіку, салону. Наявність іржі, вм’ятин, відколів на лакофарбовому покритті, а також неохайне стан салону, здатне відвернути покупця від покупки.
 • По-третє, попит на ринку, імідж бренду. Деякі авто з опціями, які мають лімітований випуск для конкретної моделі, можуть коштувати дорожче.

Як з нами зв’язатися?

Викуп Старих Авто Київ доступний за телефонами:  096 161-18-08 або 099 604-60-69. Також можна залишити заявку на викуп через форму на сайті.

[ratings]

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 7

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

 1. Выкуп авто в городах
 2. Киев
 3. Викуп Старих Авто Київ
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас