14 порад як уникнути підвищеної витрати палива

Сьогодні вже нікого не здивуєш ціною на паливо. Воно коштує на стільки дорого, що деякі зовсім почали відмовлятися від автомобіля. Ті ж, хто не бажає стає пішоходом, змушений серйозно розщедрюватися. Сьогодні ми вирішили підготувати для вас чотирнадцять корисних порад, які дозволять істотно заощадити на паливі. Отже, приступимо:

Слідкуйте за технічним станом машини, регулярно перевіряйте його на СТО. Слідкуйте за правильністю регулювань всіх систем, адже в іншому випадку витрата може збільшитися на 10% від звичайного.

Автомобіль буде споживати більше палива, якщо під час руху будуть відкриті вікна. Особливо це помітно на високих швидкостях. Крім того, великий вплив має той ступінь на яку вікно відкрите і особливості форми кузова автомобіля.

Включений кондиціонер може підвищувати витрата палива до 10%.

Намагайтеся не перевозити непотрібний вантажу. Кожні додаткові 50 кг збільшують споживання палива в середньому на 2%.

Регулярно перевіряйте тиск в шинах. Зниження на 0. 5 кг / см2 збільшить витрати на 3%. Потрібно пам’ятати, що вимір має проводитися тільки тоді, коли колеса «холодні», тобто знаходяться в нерухомому стані деякий час.

Час від часу заїжджайте на СТО для того, щоб відрегулювати розвал-сходження.

Якщо це можливо, обмежуйте поїздки в годину пік.

Завжди майте на увазі, що саме по собі гальмування передбачає подальший розгін машини. Це означає, що в підсумку буде збільшений витрата палива. Отже, є сенс уникати жорстких гальмувань. Наприклад, якщо попереду чітко видно червоне світло світлофора, то розумно буде не продовжувати рух в тому ж темпі, а потім гальмувати, а просто продовжити рух накатом.

Намагайтеся не робити різких дій. Їхати потрібно максимально плавно.

До того, як почати рух, слід трохи прогріти машину. На холостих обертах вона повинна працювати до тих пір, поки не почне рухатися стрілка датчика температури. Крім того, перші кілька хвилин не варто різко працювати педаллю акселератора, адже в результаті і машина видасть не надто високу динаміку, і витрата сильно збільшиться.

Дуже важливо на різних швидкісних режимах вміти правильно і вчасно включати потрібну передачу. Це самим прямим чином впливає на те, скільки палива споживає машина.

На скільки це можливо слід уникати пересування на зниженій передачі.

Не варто рухатися на дуже великих швидкостях. Існує таке поняття, як крейсерська швидкість, яка дорівнює приблизно 80-100 км / год і є найоптимальнішою з точки зору споживання автомобілем палива. Чим більше від даного показника буде швидкість, тим прожорливее буде машина.

Якщо є необхідність зупинити автомобіль більше ніж на пару хвилин, то варто заглушити двигун. Це дозволить трохи заощадити.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. 14 порад як уникнути підвищеної витрати палива
Меню
Позвонить сейчас