7 порад як зробити ідеальне фото автомобіля, щоб відразу його продати

Фотографія вартуэ тисячі слів. Якщо хочете швидко продати автомобіль потрібні ідеальні фото. Хоча в останні роки продажі нових автомобілів трохи збільшилися, переважна більшість людей продовжують звертатися до інтернет майданчиків в пошуках кращих старих автомобілів. Або ж Вам потрібно продати автомобіль, і для цього потрібні якісні фотографії для розміщення на рекламних майданчиках, або для відправки компаніям, які надають послугу автовикуп, наприклад ця: https://skupauto.com.ua . Чим більш інформативні фотографії – тим простіше буде продати машину.

Як сфотографувати машину перед продажем

Фактично, в даний час будь-який смартфон оснащений камерою, здатною знімати справжні якісні фото. Для цього достатньо знати кілька прийомів поліпшення зображення.

1. Ретельно вимийте і очистіть машину

Коли фотографуєте автомобіль, завжди хочеться, щоб він виглядав на зображеннях бездоганним, як новий. Тому рекомендується витратити кілька годин на чистку і миття кузова і інтер’єру автомобіля. Або, як альтернатива, відвезти його на автомийку.

2. Де знімати

В ідеалі фотографувати слід в приміщенні (наприклад, в гаражі), на тлі гладкої стіни. Без інших машин та з контрольованим освітленням.

Не завжди можна сфотографувати машину в таких умовах. Тому також пропонуємо вибрати широкий простір на відкритому повітрі (парковка, оглядовий майданчик або сад).

Завжди пам’ятайте, що автомобіль завжди повинен бути в центрі уваги зображення. Він повинен бути на передньому плані і що частини інших автомобілів ніколи не повинні з’являтися на зображеннях.

3. При фотографуванні автомобіля

Якщо немає просторого, широкого і добре освітленого гаража, то доведеться фотографувати машину на вулиці.

В цьому випадку рекомендується знімати в похмурий день, на світанку або на заході. У цих випадках можна уникнути годин з найбільш яскравим освітленням і краще контролювати експозицію фотографії, граючи з лініями і тінями автомобіля.

4. Як розмістити машину

Зафіксуйте місце на землі. Завжди концентруйте об’єктив в один і той же місце, просто рухаючи машину з місця. Фотографуйте автомобіль під протилежним кутом. Тобто від низу до верху. Це додасть автомобілю більше значення. Завжди робіть знімки автомобіля спереду, на 3/4 спереду, в профіль, на 3/4 ззаду, повторюючи однакові кути з обох сторін. Потім візьміть і сфотографуйте всі деталі і додаткові елементи зовні, такі, як кришки дзеркал заднього виду, що відрізняються за кольором від кузова, світлодіодні фари, задній спойлер.

5. Сфотографуйте інтер’єр

Щоб сфотографувати інтер’єр, пропонуємо сісти на задні сидіння, скласти передні сидіння і зробити загальний вигляд всієї приладової панелі автомобіля, взятий від правого дзеркала заднього виду до лівого дзеркала заднього виду.

Потім знову зніміть деякі деталі. Потенційні покупці оцінять стан сидінь, керма, важеля перемикання передач і, звичайно ж, всі додаткові функції, які є в автомобілі, такі як автоматичний кондиціонер і круїз-контроль.

6. Відредагуйте фотографії

У магазині додатків смартфона скачайте додаток для редагування зображень. Таким чином, можна центрувати свій автомобіль на зображенні. Додати трохи більше контрасту кольору. Або навіть збільшити експозицію, тим самим надавши фотографії та якість, яка може привернути увагу потенційного покупця.

7. Завантажте фотографії на сайт продажу автомобілів

Фотографування за допомогою мобільного телефону має величезну перевагу: всього за кілька хвилин можна зробити знімок і завантажити його прямо на веб-сайт продажів автомобілів (або автовикуп). 

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. 7 порад як зробити ідеальне фото автомобіля, щоб відразу його продати
Меню
Позвонить сейчас