Оренда авто: ціна, правила, переваги

У сфері сучасних авто-послуг все популярнішим стає прокат автомобілів. Особистий транспорт – це мобільність, комфорт пересування та економія часу. Тому не дивно, що опинившись з тих чи інших причин без особистого або службового автомобіля, люди потрапляють в скрутне становище.

Складно опинитися в потрібному місці в потрібний час. Користуватися громадським транспортом некомфортно, а викликати таксі для кожної поїздки – дорого.

Оренда автомобіля вирішує ці проблеми на 100%.

Головна перевага оренди – це можливість вибрати автомобіль оптимальної марки і класу, який справний, надійний і не вимагає додаткового технічного обслуговування.

В автопарках компаній, які представляють широку лінійку моделей бюджетного і представницького класу, люксових авто та позашляховиків, завжди можуть підібрати транспортний засіб відповідно до запиту клієнта. Прикладом такої компанії є: https://rentdrive.ua

У яких ситуація найчастіше користуються орендою автомобіля?

 • поломка власного авто
 • знаходження в робочому відрядженні або на відпочинку в чужому населеному пункті
 • зустріч в аеропорту чи на вокзалі бізнес-партнерів, родичів, друзів
 • сімейні поїздки за місто, на дачу або на відпочинок (при відсутності власного автомобіля)
 • обслуговування весіль або великих урочистостей

Вартість прокату: як вигідно орендувати авто

Прокат автомобіля – послуга не з дешевих. Однак при грамотному виборі моделі авто можна значно заощадити сімейний бюджет або бюджет компанії.

Вартість оренди буде значно вигідніше і доступнішим в таких ситуаціях.

 • Вибирайте недорогі моделі авто компактного класу.
 • Віддавайте перевагу бюджетним автомобілям, оренда яких дешевше в кілька разів.
 • Замовляйте автомобіль без додаткового обладнання і функцій. Цілком можна обійтися без навігатора, кондиціонера, парктроника і підігріву сидінь.
 • Враховуйте витрата палива. Чим більша відстань плануєте подолати, тим істотніше обсяг двигуни вплине на загальну суму витрат.

Вартість залежить від терміну прокату. Але при збільшенні тривалості оренди, ціна за кожен день буде зменшуватися.

Як здати автомобіль в оренду?

Договір оформляється між фізичною особою (орендарем) і юридичною особою (орендодавцем) або між двома юридичними особами.

Компанія може пред’явити власні вимоги щодо віку орендаря і стажу водіння, і в разі невідповідності – відмовити в наданні послуги. Також причинами відмови можуть бути неоплачені дорожні штрафи, велика кількість штрафних очок або порушення умов попередньої оренди. Складається письмовий договір. Текст може бути написаний за допомогою ручки або роздрукований на принтері.

Договір містить більше десяти обов’язкових інформативних пунктів, в яких дається повний опис автомобіля, вказуються терміни і вартість оренди.

Автомобіль повинен мати страховку. У договорі чітко прописують міру відповідальності двох сторін за пошкодження і викрадення авто, а також порядок відшкодування шкоди.

Якщо в договорі вказана велика ступінь відповідальності орендаря за технічний стан автомобіля, можна зажадати огляд авто незалежним механіком з подальшим письмовим висновком.

Бережіть час. Користуйтеся послугою прокату автомобіля. Замовляйте і бронюйте авто онлайн без відриву від важливих справ!

[ratings]

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

 1. Статьи
 2. Оренда авто: ціна, правила, переваги
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас