Оренда крана маніпулятора – в чому суть?

Кран маніпулятор – спеціальний механізм, який встановлюється на борт вантажної машини. За допомогою такого пристрою можна виконувати будь-які вантажні і розвантажувальні роботи незалежно від ступеня складності.

Що таке кран маніпулятор?

Кран маніпулятор – являє собою вантажопідйомний пристрій, який використовується для підйому і перенесення вантажів з важкою вагою. Слід зазначити, що цей механізм може бути різного виду і класифікації. Всього існує дві основні категорії:

  • бортові;
  • низькорамні.

Бортовий кран маніпулятор застосовується для перевезення різних вантажів і будівельних матеріалів. При установці спеціального кошика він також може застосовуватися для того, щоб переміщати людей на певну висоту.

Низькорамний вид має певну платформу, у якій може бути борти чи ні. Він призначений для транспортування та евакуації автомобілів, різної різновиди обладнання і великих конструкцій.

Існує також окрема група, в яку входить кран маніпулятор всюдихід, у якого хороша прохідність в будь-яких умовах.

Подібна спецтехніка дозволяє значно економити кошти. Завдяки такому пристрою можна працювати при будь-яких, навіть самих обмежених складських умовах. Слід зазначити, що кран маніпулятор буває тросовим і гідроманіпулятором. Тросовий вид схожий на звичайний кран, але відрізняється тим, що у нього не згинається стріла телескопічного пристрою. Завдяки особливості конструкції він відмінно працює через будь-які перешкоди. На відміну від тросового виду у гідроманіпулятора стріли згинаються.

Навіщо потрібна послуга оренди крана маніпулятора?

Якщо необхідно перевести вантаж великою вантажопідйомністю, для цього можна скористатися орендою крана маніпулятора, що в свою чергу дуже вигідно. Крім того, послуга підійде в разі установки різної техніки. Адже кран маніпулятор здатний встановлювати різні види електрообладнання, рекламних щитів, трансформаторів і т.д. Він може стати в нагоді при необхідності здійснити евакуацію автомобіля, а також для перевезення його комплектуючих. Оренда знадобиться для будівництва малих об’єктів, для яких не потрібно баштовий кран.

Оренда крана маніпулятора з точки зору грошових витрат є дуже вигідною послугою. Адже в одному пристрої відбувається комбінація перевізника і навантажувача.

Меню
Позвонить сейчас