Авто з США: причини популярності

Авто з США: причини популярності. Останнім часом в Україні значно збільшилася кількість бажаючих купити автомобіль з США. Основною причиною цього є те, що навіть з урахуванням доставки і розмитнення авто з США все одно виходить значно дешевше, ніж аналогічний варіант в Україні. У деяких випадках пригін авто з США виходить навіть вигідніше ніж привезти машину з Європи.

У США практично у кожного громадянина є свій автомобіль. У багатьох містах без автомобіля просто не обійтися. Навіть в магазин за хлібом доводиться їздити на авто. У зв’язку з цим автомобільні ринки Америки переповнені машинами. Шанси знайти підходящий варіант досить високі.

У Сполучених Штатах Америки автомобілі, як правило, знайти автомобіль в хорошому стані не складає великих труднощів, тому що зазвичай машина знаходиться в набагато кращих умовах, ніж в Україні. Клімат краще, стан доріг не можна порівняти з Українським, якість палива – все це і багато іншого позитивно впливає на збереження машини. Крім того, за VIN-номером дійсно можна відстежити історію транспортного засобу. До того ж, зараз в Україні вже є спеціалізовані компанії, які займаються пригоном авто з США. Детальніше про одну з таких компаній можна дізнатися на сайті.

На яких аукціонах найчастіше купують українці авто з США?

  • Manheim – цей аукціон відомий тим, що тут продаються в основному автомобілі, які знаходяться в хорошому стані. Найчастіше це не потопельники з мінімальним пробігом. Якщо потрібен автомобіль «сів і поїхав», який не вимагатиме ремонту і вкладень, краще почати пошуки саме на Manheim. Зверніть увагу, брати участь на цій аукціоні можуть тільки акредитовані дилери.
  • Copart – продає автомобілі, які були викуплені страховими компаніями. Стан буває різний. Від нормального до затоталенного. Тут вибирають автомобілі свідомо під ремонт, любо ж на запчастини. Можлива участь в аукціоні приватним особам.
  • Insurance (IAAI) – як і попередній, цей аукціон спеціалізується на продажу страхових авто, а також автомобілів Trade-In. Автомобілі тут представлені абсолютно різні. Як і практично нові, так і з ушкодженнями.

Оскільки повноцінний доступ до аукціонів, мають тільки спеціалізовані компанії, а оформлення документів і організація доставки авто з США завдання не тривіальне, швидше за все для пригону авто з США в Україну доведеться звернутися в компанію, для якої ця процедура є основною діяльністю.

[ratings]

Средняя оценка 4.7 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Авто з США: причини популярності
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас