Автоевакуатор – швидка допомога для водія

В дорозі з автомобілем може трапитися різне. Найбільш неприємними виявляються поломки, після яких машина не може рухатися своїм ходом, а їй знадобиться евакуатор. Техпомощь для транспортного засобу викликають зручними способами.

Кому потрібна допомога?

Більшість з жителів великих міст звикло сприймати автомобільні евакуатори як техніку, яка бореться з неправильно припаркованим транспортом. Однак у неї є інші завдання, під час яких вона виявляється союзником автомобілістів.

Найчастіше евакуювати свою легковик доводиться в таких ситуаціях:

  • автомобіль заглох, не заводиться і без сторонньої допомоги не може переміщатися;
  • кинута машина тривалий час розташовується у внутрішньому дворику, на парковці або в недозволеному місці;
  • машина порушила ПДР, а потрапити всередину салону не виходить;
  • після ДТП необхідно очистити дорогу для проїзду.

Перед тим як викликати евакуатор рекомендуємо спробувати скористатися буксирним тросом. Якщо ж у машини є підозра на пошкодження гальм, то вдаватися до буксирування не варто. Зверніть увагу, що машини з автоматичною коробкою передач тягнути на причепі можна з невеликою швидкістю на відстань не більше 30-40 км.

Дії водія при поломці машини на дорозі

Якщо трапилася аварія в дорозі з вашою машиною, то після зупинки необхідно увімкнути аварійні вогні, максимально наблизити машину до узбіччя по можливості і виставити знак аварійної зупинки (якщо його немає, то ставте будь невелика перешкода, наприклад, порожню каністру або гілку на дорозі в якості попередження).

Бажано заздалегідь мати в салоні авто візитку з номером евакуатора. Номер краще зберігати не тільки записаним в телефон, а й на папері, якщо ваша батарея розрядиться, то можна додзвонитися з іншого номера.

Коли номера евакуатора немає під рукою, то відправляються в інтернет для пошуку найближчої служби. Також можна зателефонувати знайомим, щоб вони пошукали контакти оператора або профільної служби і викликали спецмашину.

Однак в дорозі телефон не завжди виявляється з повною зарядкою або мережу в цій частині траси ловить погано. Тоді доведеться закрити авто, залишити позначення аварійної ситуації (знак, вогні тощо.) І відправитися пішки до найближчого телефону. Іноді варто деякий час голосувати на дорозі, щоб зупинити машину і викликати підмогу.

Диспетчеру необхідно вказати приблизний район аварії, стан транспортного засобу і приблизний вага або модель авто. Він підбере оптимальний евакуатор.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Автоевакуатор – швидка допомога для водія
Call Now ButtonЗателефонувати зараз