Автоматичні ворота: види, вартість, переваги і недоліки

Автоматичні ворота – відмінний спосіб підвищити безпеку вашого будинку або бізнесу. До них відносяться конструкції з нержавіючої сталі та алюмінію, а також міцні дерев’яні рейки. Крім того, їх можна відкривати різними способами, щоб люди могли входити і виходити з приміщення швидко і безпечно.

Що таке автоматичні ворота?

Автоматичні ворота – це ворота з бар’єрними важелями, які часто використовуються в комерційних цілях, таких як автостоянки, аеропорти і головні входи на промислові об’єкти.

Які різновиди автоматичних воріт бувають?

Найбільш поширені різні типи автоматичних воріт: відкоти, орні, вертикальні і двостулкові.

  1. Автоматичні відкатні ворота забезпечують високий рівень безпеки та захисту житлової та комерційної нерухомості. Самі відкатні ворота встановлюються паралельно внутрішній стороні паркану і ковзають горизонтально вперед-назад, щоб відкриватися і закриватися. Ролики прикріплені до нижньої частини розсувних воріт, що дозволяє їм плавно ковзати по рейках.
  2. Автоматичні розсувні ворота – популярний вибір серед житлових будинків, так як вони прості в установці і експлуатації. Зазвичай вони мають по двоє дверей з кожного боку. Коли користувач просить відкрити або закрити ворота, обидві двері повертаються в одному напрямку, щоб дозволити доступ. Приблизно так само працює звичайна орні двері.
  3. Автоматичні вертикальні ворота – ідеальний вибір, якщо простір обмежений, а місцевість нерівна. Вони також швидкі у використанні і дуже надійні. Інтелектуальна комбінація механізму ланцюгового приводу забезпечує плавну і точну роботу, а додавання противаг допомагає знизити навантаження на двигун, тим самим збільшуючи термін служби.
  4. Двостулкові ворота, хоча і схожі за функціями з орними воротами, займають менше місця і тому ідеально підходять для невеликих приміщень. Ворота складаються з двох стулок воріт, з’єднаних між собою на петлях. При активації панелі воріт складаються самі по собі, залишаючи досить місця для входу або виходу автомобіля або пішохода.

Від чого залежить ціна автоматичний воріт?

Вибір автоматичних воріт буде залежати від вашого бюджету, потреб в доступності та планування нерухомості. Деякі автоматичні ворота встановлюються дорожче, ніж інші. Інші фактори, такі як простір і нерівна місцевість (наприклад, пагорби, схили), також можуть вплинути на ваше рішення. На щастя, існує безліч варіантів.

Плюси і мінуси автоматичних воріт

  • У закритих селищах автоматичні ворота забезпечують домовласникам додаткове відчуття безпеки. Вам не потрібно турбуватися про своїх дітей, коли вони грають в цьому районі, тому що ви знаєте, що не всі можуть увійти в приміщення. І вони не можуть піти.
  • Друга перевага полягає в тому, що це дає вашому закритому співтовариству статус вищого класу в очах сторонніх. Автоматичні хвіртки коштують дорожче, тому ви викличете захоплення багатьох людей.
  • Третя перевага автоматичних воріт полягає в тому, що ви завжди будете знати, хто входить у ваше приміщення і виходить з нього. Ви більше ніколи не будете здивовані несподіваними відвідувачами.
Тепер, коли ви знаєте плюси автоматичних воріт, ось і мінуси.
  • По-перше, ваші автоматичні ворота безпеки в значній мірі залежать від електроенергії. Це означає, що коли ви втрачаєте силу, ваші ворота також втрачають силу. Вам потрібно буде запланувати наявність резервного генератора на випадок, якщо відключиться електрика.
  • Другий мінус – ціна. Автоматичні ворота безпеки бувають різних варіантів: деякі поставляються з клавіатурою, яка відкривається за допомогою коду, деякі поставляються з системою внутрішнього зв’язку, а деякі навіть поставляються з відеокамерою. Всі ці варіанти гарні, але це також означає, що всі вони дорожчі в порівнянні зі звичайними воротами.

Таким чином, автоматичні ворота мають плюси і мінуси. Причини встановлення автоматичних воріт можуть варіюватися в залежності від людини або компанії, які роблять такі інвестиції.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Автоматичні ворота: види, вартість, переваги і недоліки
Call Now ButtonЗателефонувати зараз