Автомобіль Geely Vision

Автомобиль Geely VisionАвтомобіль Geely Vision. Безпека, надійність і економічність мабуть, кожен виробник автомобілів тримає ці якості в числі першочергових, пропонуючи покупцям свою продукцію. Не виключенням стала і компанія Geely Group Co. У 2011 році вона відзначила своє 25-річчя. На зорі своєї історії компанія спеціалізувалася на випуску мотоциклів за ліцензією японського концерну Хонда. У 1998 році з конвеєрів компанії стали сходити і легкові автомобілі. На сьогодні мережа автозаводів компанії знаходиться на підйомі і той факт, що в її планах довести випуск автомобілів до 2,2 млн. Штук на рік говорить багато про що.

Безумовно, лінійці Geely Group будуть автомобілі і марки Vision. Історія його на проста, як між іншим і цілого ряду моделей цього китайського автовиробника. Навіть не фахівець у зовнішньому вигляді Geely Vision побачить багато схожих рис від Тойоти Королла, що виразно дратує японського виробника.

В цілому Vision створювався для тих, хто так і не зупинився з вибором представника класу D з пробігом, а на новий автомобіль класом менше у них не вистачає коштів. Перше що кидається в очі великі фари. Стильна решітка радіатора своїм хромом, не маленька емблема і обтічний бампер закінчують картину фасаду Geely Vision. Щоб як то відрізнятися від Королли у Джилі встановили нові ручки дверей, акцентували виштамповку і додали блиску на кришку багажника. Відзначимо, що дизайнери не змогли змінити враження, що задок автомобіля важкий, а також надмірно великий.

Інтер’єр салону Geely Vision суворий і без надмірностей. Ергономіку видно в усьому. Якість матеріалів не вражає, а ось сама збірка без претензій. Вільного місця тут достатньо, але тільки для тих, хто сидить на першому ряду крісел.

Серцем Джеллі Віжн є 133-сильний двигун з робочим об’ємом 1800 куб.см. Він явно з напругою працює на низьких оборотах. Однак, після розгону досить бадьоро мчить. До речі, витрата по трасі у авто трохи більше 6 літрів. Міські вулиці зажадають витрати палива на 50-60% більше. До якості палива Geely Vision НЕ вибагливий і цілком охоче погоджується з АІ-92. Пропонований варіант трансмісії тут класична п’ятиступінчаста механіка.

У русі Geely Vision поводиться дуже гідно. Стійкості його, а також керованості можуть позаздрити багато конкурентів і не тільки, вироблені в Китаї. Гальмівна система передбачувана і адекватна. Можуть зіпсувати враження про автомобіль досить великі значення кутів крену на віражах. У базовій і до речі єдиній комплектації автомобіль пропонує дві подушки безпеки, гідропідсилювач керма, систему АВС, кондиціонер і досить високу якість збірки.

Як продати Geely Vision в Києві, по всій Україні?

Якщо Вам потрібно терміново продати Geely Vision – звертайтеся до нас. Здійснюємо автовикуп Geely Vision (Джилі Віжн), а також будь-який інший моделі Джилі в Києві і по всій Україні.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Новости
  2. Автомобіль Geely Vision
Меню
Позвонить сейчас