Доставка автомобіля з США в Україну

Зарубіжні авто користуються популярністю у населення країн СНД, зокрема, України. І з кожним роком більш вигідним стає самостійна покупка авто за кордоном і організація його доставки із залученням компанії-перевізника, а не покупка машини «з рук» в країні проживання майбутнього власника. У популяризації такого способу покупки машини є кілька причин. А також ряд нюансів, які доведеться враховувати при вирішенні купити авто в США через відповідний сервіс.

Чому люди вважають за краще авто з аукціону в США?

Купувати авто з аукціону в США вигідніше по ряду причин:

 1. Великий вибір автомобілів на будь-який смак і гаманець. Рівень доходу жителів США на порядок вищий за український, машини там змінюють регулярно, тому цілком реально знайти авто 3-річної давності за досить низьку вартість.
 2. У цій країні стежать за дотриманням правил експлуатації автомобіля, зокрема – проходженням техогляду. Автомобіль, який регулярно обслуговують і усувають найменші несправності до погіршення ситуації навіть після тривалого терміну використання буде в кращому стані, ніж машина, що експлуатується в умовах України.
 3. У США більш високу якість дорожнього покриття, що також позначається на стані комплектуючих в кращу сторону в порівнянні з машинами, які використовувалися на батьківщині майбутнього власника.

Ще слід враховувати, що перші покупки подібного роду відбувалися самостійно і вимагали присутності людини в США для укладення відповідних угод і підписання документів, організації перевезення в Україну. Зараз подібні послуги за невелику плату надають компанії, які поставили подібного роду діяльність «на потік». Звернення в такий сервіс вимагає менше витрат, ніж самостійна поїздка за кордон, а ще – надає додаткові гарантії, адже люди надають ці послуги не перший рік і знають порядок проведення процедури вивезення машини з США за кордон.

Переваги і недоліки авто з США

До очевидних переваг авто з США відносять:

 1. Низький знос комплектуючих автомобіля.
 2. Максимальна комплектація. Американці дуже вибагливі у виборі авто, а серед брендів процвітає конкуренція, тому більшість виробників випускають для жителів США машини з комплектацією «все включено»: гідропідсилювачем керма, кондиціонером в салоні і т.д.
 3. Прозорість угод. На аукціонах авто виставляють найчастіше страхові компанії і офіційні дилери. Перед допуском на торги машина проходить всі можливі перевірки. А всю її історію можна дізнатися за символічну плату за спеціальним VIN-коду.

Але є у такого способу покупки машини і недоліки. До них відносяться:

 1. Необхідність чекати машину від 6 до 8 тижнів.
 2. Обов’язок покупця оплатити всі митні збори і вартість доставки.

Навіть з урахуванням всіх недоліків транспортування авто з США в Україну обходиться дешевше, ніж пошук машини відповідного рівня і класу на вітчизняних ринках.

Як вибрати компанію-перевізника

Авто в США потрібно купувати через компанію, яка:

 1. Має досвід роботи на цьому ринку не менше 3 років.
 2. Включена до складу дилерів, які допускаються на торги, відкриті тільки для юридичних осіб.

Тільки в цьому випадку можна гарантувати успіх проведення операції та дотримання всіх правил доставки вантажу. Ще потрібно враховувати, що під час транспортування кузов машини може бути подряпаний. Тому доцільно перед покупкою укладати додатковий договір про страхування. Адже в цьому випадку всі можливі пошкодження перевізник буде ремонтувати за свій рахунок.

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

 1. Статьи
 2. Доставка автомобіля з США в Україну
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас