Як безпечно подорожувати на машині з дитиною?

Подорожуючи з дитиною в автомобілі, в першу чергу необхідно подбати про його безпеку. І неважливо, чи ми говоримо про багатогодинному водінні або про транспортування малюка з будинку в дитячий садок в кожному випадку ви повинні забезпечити йому відповідні умови. Отже, що вам потрібно запам’ятати?

Основні правила перевезення дітей

Для початку варто згадати кілька основних положень, що регулюють питання, пов’язані з перевезенням дітей в автомобілі. У Правилах дорожнього руху ви можете знайти інформацію про те, що дітей зростом до 150 см слід перевозити в кріслі безпеки або іншому сидіння, яке буде адаптовано до їх зростом і вагою.

Однак з цього правила є два винятки. Якщо зростання малюка не менше 135 см, його можна пристібати тільки там, де його вага не дозволяє посадити його в будь-якої утримує системі. Другий виняток це коли два крісла безпеки вже прикріплені до заднього сидіння і немає місця для третьої дитини у віці від 3 років можна пристебнути ременями безпеки.

Як бачите, автокрісло просто необхідно. Його присутність необхідна, якщо ми хочемо належним чином дбати про наших малюків під час подорожі. А які автокрісла доступні на ринку? Ми ділимо їх по вазі дитини на п’ять основних груп: 0-10 кг 0-13 кг 9-18 кг 15-25 кг і 22-36 кг. На тих же дитячих кріслах, і вони будуть трохи відрізнятися від інших. Вони мають форму колиски, в якій дитина може лежати, при цьому спинка і ніжки трохи вище його попки. Таке сидіння встановлюється особою назад, тому потрібно пам’ятати, що при його установці на переднє сидіння слід відключати подушку безпеки.

Як вибрати автокрісло?

Вибір автокрісла непроста справа, оскільки є багато важливих аспектів, на які слід звернути увагу. При розгляді різних моделей варто вибирати ті, у яких глибока раковина з високими бортиками. Деякі автокрісла також мають додаткові функції безпеки, які захистять вас в разі бокового удару. Ремені повинні бути п’ятиточковими (за винятком триточкових дитячих автокрісел) і регульованими. Добре, якщо у них будуть м’які подушечки. Матеріал сидіння не повинен обпалювати шкіру. Також варто подивитися, чи можна його зняти і випрати.

Після того, як ви виберете конкретну модель, вам необхідно перевірити схвалення сидіння Він повинен мати європейський сертифікат безпеки. Сидіння, що відповідає відповідним технічним вимогам, буде позначено символом ECE R44. Також не завадить прочитати, як сидіння працює в різних краш-тестах, таких як ADAC. Вони оцінюються за п’ятибальною шкалою, чим вище оцінка, тим безпечніше модель. Також ми можемо вибрати автокрісло, оснащене системою Isofix, яка дозволяє швидко і стабільно кріпитися в автомобілі без використання ременів безпеки.

Дитяче автокрісло

Нарешті, варто додати, що незалежно від того, купуєте ви автокрісло в стаціонарному магазині чи замовляєте його в Інтернеті, ви повинні побачити, як воно встановлюється в автомобілі. Це просто і швидко? Сидіння надійно закріплено? Чи правильно затягнуті всі ремені? Іноді найкраща модель сидіння може не підходити до вашого автомобіля. Тоді найкраще повернути його і знову почати вибирати наступний.

Якщо нам дуже пощастить, малюки більшу частину часу сплять. Однак для того, щоб вони могли це зробити, добре мати можливість закрити вікно відповідними автомобільними жалюзі. А якщо придбане вами сидіння не має спеціального захисту голови, варто подбати про підголівнику для сну. Ви також можете взяти з собою в поїздку улюблене ковдру або талісман вашої дитини. Звичайно, вам також потрібно подбати про правильне кількості рідини (води або чаю) і їжі.

Довга подорож і заколисування

Деякі діти страждають укачиванием, що особливо турбує їх в тривалих поїздках. Потім вам слід частіше робити перерви, щоб ваш малюк міг гуляти на вулиці, що допоможе йому краще в подорож. Також слід уникати різких прискорень і гальмувань і значно знижувати швидкість на крутих поворотах. У деяких випадках перед від’їздом необхідно буде проконсультуватися з лікарем Перша автомобільна поїздка з дитиною це завжди стресовий досвід для батьків, тому до нього варто підготуватися заздалегідь. І найголовніший спосіб забезпечити безпеку дітей в автомобілі вибрати якісне автокрісло.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Як безпечно подорожувати на машині з дитиною?
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас