Як часто потрібно мити свій автомобіль?

Как часто нужно мыть свой автомобиль?Незалежно від того, яким автомобілем ви володієте: дорогим Lexus , звичайної іномаркою або українським Ланосом, – ви напевно хочете, щоб ваша машина виглядала ідеально. Однак, незважаючи на старанні намагання у вас не виходить відмити бруд і надати своїй улюблениці потрібний блиск? Можливо, ви використовуєте неправильні або застарілі методи при митті автомобіля. Ось що вам потрібно знати про те, як часто ви повинні мити свій автомобіль, щоб він виглядав чудово.

Небезпеки міста

В умовах міського життя потрібно мити машину хоча б раз на тиждень. Просто простоюючи на стоянці, автомобіль піддається впливам бруду, пилу і сонця, не кажучи вже про пташиний послід. Коли автомобіль регулярно експлуатується, на ньому осідають солі, пісок, бруд і каміння, тому, щоб зберегти чистоту автомобіля, ви повинні регулярно мити його.

Достатньо часу

Перш за все, виділіть достатньо часу, щоб вимити ваш автомобіль. Багато людей вважають, що вистачить і тридцяти хвилин. Миття автомобіля вони вважають заняттям розслабляючим і заспокійливим. Але, як правило, за півгодини можна виконати таку роботу належним чином. Кращим варіантом буде виділити на мийку вашого автомобіля досить часу і зробити все якісно.

Що потрібно знати

Ніколи не мийте ще теплий автомобіль або той, який тривалий час знаходився під прямим сонячним світлом. Дайте машині охолонути. В іншому випадку ви ризикуєте отримати мильні розводи.

Майте під рукою два відра води замість одного. Заповніть одне відро теплою водою і додайте в нього трохи миючого засобу. Бажано використовувати спеціалізовані засоби для миття автомобілів, а не ті, які ми застосовуємо в побуті, наприклад, для миття посуду. Заповніть інше відро теплою чистою водою для полоскання. Використовуйте чисту губку. Водіть рукою уздовж поверхні автомобіля, проводячи довгі гладкі лінії. Не ходіть колами, так як це може призвести до мильним завихрень на корпусі вашого автомобіля. Мийте губку ретельно і часто. Обполіскуйте її тільки в відрі з простою водою. В іншому випадку бруд може потрапити в пори губки, і наступного разу, коли ви проведете губкою, на поверхні машини можуть виникнути дрібні подряпини. Тому переконайтеся, що ви тримаєте чисту губку.

Коли ви обполіскуєте автомобіль, ведіть шланг зверху вниз. Це створить додатковий блиск.

Дайте машині висохнути на повітрі. Не їздіть на машині, поки вона не висохне. До вологому автомобілю легше пристають бруд і сміття.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Як часто потрібно мити свій автомобіль?
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас