Як відремонтувати пластиковий бампер?

 Как отремонтировать пластиковый бампер?Як відремонтувати пластиковий бампер? В результаті будь-якого, навіть самого незначного ДТП основне навантаження на себе бере бампер. Саме на ньому залишаються сліди від неакуратного гальмування, внаслідок чого автомобіль зачіпає яку-небудь перешкоду. В результаті після декількох років частою експлуатації авто водієві необхідно міняти бампер або лагодити його. При цьому не обов’язково звертатися до професіоналів, адже таку процедуру під силу виконати і самому.

Найпоширеніші ушкодження бампера

Починаючи ремонт, слід оглянути пошкодження бампера. Такі дефекти, як відколи або подряпини, усуваються дуже просто, з використанням шпаклівки, шліфування і фарбування.

Також досить часто на пластикових бамперах можна помітити тріщини, що виникають в процесі деформації. В цьому випадку водієві, перш за все, необхідно відновити геометрію деталі, і для цього слід її розігріти. Найчастіше для цього використовується фен або пальник. В результаті пластик стає м’яким і підатливим, і йому нескладно надати необхідну форму. При цьому деталь в потрібному стані краще зафіксувати до її повного застигання.

Часто на пластиковому бампері можна помітити і тріщини, і в цьому випадку елемент потребує пайку. Причому складність робіт може бути різною – залежно від розмірів наявної тріщини, її розташування, необхідності армування, стягування або посилення.

Пробоїни вимагають дещо іншого підходу, так як в цьому випадку потрібно підібрати шматок матеріалу відповідного розміру. Процес ремонту полягає у з’єднанні частин шляхом пайки з наступним армуванням.

Ремонт пластикового бампера шляхом пайки

Даний спосіб досить ефективний, проте маніпуляції краще проводити з лицьового боку. При цьому важливо зробити поглиблення відповідної глибини.

Перш за все, перед ремонтом слід виконати підготовку, яка полягає у демонтажі бампера. Якщо знімати його не можна, то потрібно захистити неушкоджені частини авто. Після цього на відстані 1 см навколо пошкодження видаляється шар фарби. Потім можна приступати до пайки

Для цього слід розігріти паяльник до максимальної температури і з його допомогою зробити насічки по краях тріщини. Апарат при цьому слід тримати під кутом. В результаті краю набувають вигляду гребінки. Поєднавши краю, вийшла гребінку розгладжують паяльником, в результаті чого краю надійно з’єднуються.

Якщо Вам потрібно продати автомобіль після ДТП, звертайтеся до нас! Швидко і дорого купимо авто після ДТП .

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Як відремонтувати пластиковий бампер?
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас