Які автомобілі планують зняти з виробництва в 2019 році?

Які автомобілі планують зняти з виробництва в 2019 році? Ситуація на авторинку постійно змінюється. Згодом, деякі моделі автомобілів втрачають свою актуальність і виробникам доводиться знімати їх з виробництва.

Деякі моделі, які будуть зняті з виробництва в 2019 році

Alfa Romeo 4C Coupe

Цьому італійському спортивному купе всього три роки, проте вже скоро Alfa Romeo 4C купе знімуть з виробництва. Автомобіль мав під капотом 237 сильний 4-х циліндровий двигун (з турбонаддувом). Машина могла розганятися до сотні всього за 4,2 секунди.

 

Chevrolet Cruze

Це була дуже популярна модель Шевроле в Україні. Незважаючи на успіх в своєму сегменті ринку, Chevrolet вирішив припинити виробництво цієї моделі через десяти років її існування. А жаль. Це був гідний конкурент Honda Civic. Пік популярності припав на 2015 рік. Тоді за цей рік продали в світі більше 3,5 мільйонів екземплярів.

Chevrolet Volt

Ще один автомобіль Шевроле може закінчити свій розвиток в 2019. Коли цей автомобіль тільки з’явився, він демонстрував непогані результати продажів. У зв’язку з тим, що це був перший гібридний автомобіль компанії. Зараз же популярність сильно знизилася і Шевроле вирішили припинити серійне виробництво Вольта.

Ford C-Max

Ford припинити випускати в Європі компактний мінівен на п’ять місць C-Max з 2019 року. Кажуть, він не зміг встояти в конкурентів боротьбі з кросоверами.

Ford Focus

Не потрібно сильно лякатися. Поки що Фокус перестануть продаватися тільки в США. Однак, хто знає, що буде, і яке рішення буде прийнято про долю знаменитого Ford Focus в Європі в наступні роки.

Ford Taurus

Форд збирається в 2019 припинити виробництво однієї найстаріших моделей – Таурус. Часи змінюються, ніщо не вічне. Пора давати дорогу молодим.

Volkswagen Touareg

Цього року припиняються продажу Туарега в США. Передбачається, що його місце повинен зайняти Тігуан. В Європі, поки що, Туарег продовжить своє існування на ринку.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Новости
  2. Які автомобілі планують зняти з виробництва в 2019 році?
Меню
Позвонить сейчас