Які існують види евакуаторів?

У ситуації, коли авто не здатне самостійно продовжувати пересування, автомобілісти вдаються до послуг евакуатора. Водії евакуатора виїжджають на місце події в найкоротші терміни, працюючи цілодобово і за прийнятними розцінками. Спецтранспорт доставить пошкоджений автомобіль на місце стоянки або на СТО для подальшого ремонту машини. Однак для кожної ситуації існують свої евакуатори, які відрізняються технічними характеристиками і конструктивними можливостями.

Виділяють наступні види евакуаторів:

Перед тим як здійснити виклик евакуатора краще, якщо Ви будете інформовані про те, які види евакуаторів найчастіше використовуються на даний момент.

  1. Евакуатор з лебідкою. Підйом автомобіля на платформу проводиться шляхом затягування лебідкою (електричної, механічної або гідравлічної). Висувні аппарели дозволяють затягнути навіть машини з малим дорожнім просвітом.
  2. Евакуатори з маніпулятором складаються з двох основних частин: вантажної платформи і автокрана. Рухомий маніпулятор дозволяє завантажувати автомобілі, що перекинулися. Машини, котрі з’їхали в кювет, автомобілі з несправним рульовим керуванням або абсолютно нові машини. Платформи евакуаторних машин можуть бути з прямою стрілою поворотного крана-маніпулятора або ламаного платформою (перекладина має подвійний вигин для більшої маневреності механізму).
  3. Евакуатори зі зсувними платформою і лебідкою. Даний тип евакуаторної платформи дозволяє формувати потрібний кут нахилу, щоб транспортувати автомобіль з будь-яким дорожнім просвітом. Малі габарити евакуаторів і висока вантажопідйомність дозволяють спецтранспорту легко маневрувати в обмежених міських умовах. А також працювати з будь-яким типом автомобілів, в тому числі піднімаючи мікроавтобуси і великі позашляховики.
  4. Евакуатори з частковим завантаженням затребувані для транспортування вантажних автомобілів, причепів, автобусів. На платформу в даному випадку завантажується тільки передня або задня вісь транспортного засобу. Евакуатори оснащують лебедочного механізмом для затягування важкого вантажу.
  5. Двоповерхові евакуатори здатні до транспортування відразу двох автомобілів. Спецтранспорт оснащений опорною рамою, що дозволяє витримувати великі навантаження і забезпечувати безпеку машини нижнього ярусу.

Переваги роботи професійних евакуаторів

Вибір типу евакуатора дуже важливий для дбайливого транспортування автомобіля. Якщо транспортний засіб пошкоджено, акуратне вантаження і перевезення на місце ремонту дозволить замовнику заощадити кошти. Тільки досвідчені водії евакуатора здатні швидко і дбайливо завантажити машину на платформу. Важливо правильно розрахувати кут підйому, можливості евакуаторної машини і надійно закріпити транспортний засіб для акуратної доставки.

Сучасні евакуатори здатні забезпечити повну безпеку вантажу, автомобілю, а професійні водії зроблять всі необхідні маніпуляції швидко і за прийнятною вартістю.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Які існують види евакуаторів?
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас