Контроль за вантажним транспортом

В Україні багато компаній стикаються з проблемою нецільового використання палива. Іноді трапляється так, що паливо «зливають на сторону». Це призводить до суттєвих додаткових витрат на утримання автопарку. Найчастіше водії здійснюють злив палива з баків. А для того, щоб приховати факт розкрадання підробляють звітні документи. Існує величезна безліч способів обману адміністрації. Наприклад, здача в бухгалтерію фальшивих чеків, підробка подорожніх листів, вступ у змову з заправниками. Навіть підкручування одометра і багато іншого.

Як вирішити проблему нецільової витрати пального?

Для кардинального вирішення проблеми запобігання розкраданню палива рекомендується використовувати систему контролю витрат дизельного палива. Встановлюючи датчик контролю палива на автотранспортний засіб вашої компанії, в комплексі з супутниковою системою контролю, вам вдасться позбутися від розкрадання палива.

При установці супутникової системи контролю витрат дизельного палива Ви зможете проконтролювати кількість витраченого палива за будь-який проміжок часу. Отримувати інформацію про те хто, кому, коли і скільки залив паливо. А також відомості про те, хто і протягом якого часу, і на якому саме транспортному засобі використовував паливо. Графік проходження і режим роботи машини (GPS моніторинг транспорту).

Області застосування послуг контролю вантажного транспорту

Транспорт, агрокомплекс, будівництво, комунальна техніка, автозаправні комплекси, комунальна техніка, спеціалізована техніка, кораблі морського і річкового флоту, дизель генератори, локомотиви.

Контроль витрати палива завдяки системі контролю GPS дає можливість отримати досить відчутний економічний ефект. Нецільові витрати та непередбачені витрати на утримання автопарку після початку дії системи повністю виключаються. Обладнавши машини необхідними для супутникового моніторингу засобами Вам буде доступна інформація по місцю розташування транспортних одиниць. А також дуже важлива інформація про кількість палива в баках в будь-який момент часу. Це дозволить скласти аналіз витрачених коштів на заправку автомашин парку, протягом будь-якого терміну його життєдіяльності. Дасть можливість ефективно витрачати кошти компанії на паливо.

Для транспортних компаній, що займаються перевезеннями ПММ в цистернах (дизель, бензин та інших) в системі контролю передбачений датчик спеціального призначення. Цей прилад дасть можливість здійснити контроль об’єму рідини в цистернах.

Система супутникового контролю транспорту це універсальний, сучасний спосіб здійснення постійного контролю водія, транспорту, палива і вантажу. Інтерфейс програми настільки простий, що дозволяє в короткі терміни зрозуміти роботу всієї системи. У загальній системі навігації картину обліку витрати палива можна відтворити декількома способами. Перший по напрацювання і кілометражу. У цьому випадку метод контролю обсягу палива заснований на нормативному витраті палива на 100 кілометрів шляху. Звичайно ж, з урахуванням різних пір року. Другий метод базується на контролі витрати палива на зупинках.

Для контролю витрат дизельного палива сьогодні використовуються датчики трьох видів: Проточні; Ємнісні; Ультразвукові.

Меню
Позвонить сейчас