Особливості ритуальних перевезень

Кожен день помирають люди, тому їх необхідно відвозити на кладовище або в крематорій. Для цього потрібно використовувати спеціалізовані машини, які дозволяють не тільки перевезти тіло, а й кілька родичів померлого, які зможуть побути з ним під час поїздки.

Особливості перевезення тіл померлих

Існує кілька складнощів, які необхідно пам’ятати при перевезенні тел небіжчиків:

  • водій повинен мати великий досвід, щоб труна випадково не перевернулася в процесі поїздки;
  • при собі бажано мати документи, що підтверджують смерть;
  • автомобіль повинен вміщати в себе труну, також є моделі, в які додатково входять супроводжуючі;
  • потрібно, щоб були спеціальні фіксатори труни, щоб він не рухався під час поїздки.

На сайті funerals.com.ua (ритуальні перевезення) можна замовити необхідний автомобіль для прощання з померлим і доставки його до необхідного місця. Небіжчиків може знадобитися везти в різні місця:

  • морг;
  • хата;
  • церква;
  • кладовище;
  • крематорій.

Рекомендується звертатися в спеціалізовані компанії з великим досвідом роботи, щоб організувати відповідальну транспортування небіжчика і супроводжуючих осіб.

Вибір ритуального автомобіля

Буває складно знайти підходящу машину, щоб організувати доставку трупа. Такі транспортні засоби продаються в спеціальних автосалонах. Існують катафалки на 1-4 місця, 10-18 місць, а також на 25-30 місць. Виходячи з того, скільки людина супроводжують небіжчика, необхідно вибирати підходящу машину.

Труну завжди розташовується по центру, щоб супроводжуючі могли попрощатися з померлим. Під час їзди його можуть закрити на прохання родичів, але частіше залишають відкритим. Важливо, щоб його надійно зафіксували, в іншому випадку він буде рухатися під час їзди. Для цього на підлозі створені спеціальні фіксатори, яких немає в звичайних машинах.

Таким чином, не рекомендується намагатися організувати перевезення небіжчика самостійно. Це пов’язано з певними складнощами і з відсутністю необхідного для цього обладнання. Краще звернутися до спеціалізованої фірми, де співробітники виконають все необхідне. Також у них часто є ряд додаткових ритуальних послуг, які теж можна замовити.

Всі подробиці можна дізнатися у фахівців по телефону. Вони завжди готові надати інформаційну підтримку і взяти деякі проблеми, пов’язані з оформленням тіла, на себе.

Меню
Позвонить сейчас