Правила догляду за автомобілем

Правила ухода за автомобилемПравила догляду за автомобілем. Їздити на власному автомобілі це звичайно дуже зручно і приємно. Але не варто забувати про прибирання автомобіля, як зовні, так і всередині.

Як самому правильно помити машину

Сідаючи в автомобіль можна відразу зрозуміти, як водій ставитися до своєї машини. У машині, як і вдома, хочеться, щоб було чисто, комфортно і затишно. Прибирання салону автомобіля займає велику кількість часу, сил і грошей. Як же правильно і швидко очистити автомобіль, не звертаючись за допомогою до фахівців? Найбільш забруднені місця в салоні машини це килимки, панель і вікна. Для очищення салону буде потрібно:

  • пилосмок
  • відро
  • багато води
  • засоби для прибирання автомобіля
  • ганчірка і щітка.

Прибирання салону автомобіля

Перед початком прибирання необхідно прибрати з машини все зайве. Потім в роботу вступає пилосос. Пилососити необхідно зверху вниз, тобто спочатку пилососити стелю, спинки сидінь і саме сидіння. Хімію бажано використовувати ту, яка призначена саме для прибирання машини. Для шкіряних сидінь і шкіряної оббивки салону існує спеціальний засіб. Всі кошти потрібно перемішувати до утворення мильної піни. Для очищення стелі можна використовувати м’яку щітку.

Для видалення всього пилу з сидінь необхідно постелити на сидіння мокру тканину і вибити сидіння. При цьому вся пил приклеїтися до мокрої тканини і не осяде в салоні автомобіля. Шкіряні сидіння чистяться тільки за допомогою спеціальних засобів. Далі миються килимки і підлоги в машині. У зимовий час підлоги необхідно мити гарячою водою з додаванням оцту, так як в зимовий час на підлозі накопичується сіль від реагентів на дорогах.

Мити панель приладів необхідно проводити вологою ганчіркою. Ні в якому разі не можна мити мокрою ганчіркою. Якщо є жирові плями, вони легко видаляються за допомогою спеціальних засобів для чищення. Після миття можна обробити панель приладів полірольним спреєм. Це додасть панелі блиск і чіткість кольору.

Мити скло рекомендується слабким розчином оцту, ну або просто гарячою водою. Необхідно пам’ятати, що в зимовий час вода повинна бути не дуже гарячою, так як різниця в температурному режимі може привести до тріщин скла. Не можна мити вікна засобами що містять аміак, це може привести до тріщин гумок на вікнах. На цьому етапі мийка салону машини закінчена.

Мийка кузова

Мити кузов автомобіля слід водою, температура якої дорівнює температурі на вулиці. Якщо температура буде різною фарба може розтріскатися. Проводити очищення зовнішньої частини автомобіля необхідно зверху вниз. Спочатку миється дах, потім скло, далі капот і багажник, і в останню чергу миються колеса. Не слід сильно тиснути на ганчірку, щоб уникнути подряпин.

Після того, як кузов машини помитий, його необхідно обсушити. Для цього потрібно протерти його за допомогою замшевої або будь-який інший дуже м’якої тканини, щоб не подряпати фарбу. Робити це бажано в одну сторону, ні в якому разі не в різні боки. Висушують автомобіль тому, що в воді міститися частинки солі і лугів, що може зашкодити лакофарбовому покриттю кузова.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Правила догляду за автомобілем
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас