Переваги покупки і доставки авто з США в Україну

Автомобілі з США стають все більш популярними в Україні. Далі розглянемо, чому люди в Україні все частіше купують автомобіль з аукціону в США і чому це вигідно.

Купівля і доставка авто з США

Багато аукціони в США націлені на експорт автомобілів в інші країни. У більшості випадків мова йде про Copart, IAAI, Manheim і інших подібних сайтах. Тут готові допомогти купити і відправити автомобілі з США в Україну в найкоротші терміни. Сам процес перевезення проходить в кілька етапів, а саме:

  • Відправлення в порт. Використання контейнеровозів і спеціальних тралів займає кілька днів;
  • Завантаження в контейнер. Зібрані в порту завантажується на корабель. Всі необхідні документи готові і судно виходить у море;
  • Відвантаження. Триває 3-4 тижні, залежно від погодних умов і багатьох інших чинників;
  • Після прибуття в порт машину відразу ж вивантажують і перевозять на спеціально відведену стоянку.

Транспортні засоби, які імпортуються з США, включають не тільки доставку, а й митне оформлення. Допомога заощадить час і енергію, а витрати на технічне обслуговування дуже низькі. Після оформлення всіх документів і отримання сертифікату ЄВРО-5 автомобіль можна експлуатувати в Україні.

Переваги доставки авто з США

  1. Вам не доведеться самостійно з’ясовувати маршрут

Може здатися, що доставити машину з пункту А в пункт Б дуже просто. Це особливо актуально зараз, коли у нас є такі технології, як Google Maps, прямо на наших телефонах. Але насправді все не так просто. Залежно від сезону, в який ви хочете перевезти свій автомобіль, деякі маршрути можуть бути тимчасово закриті, а інші можуть бути краще для подорожей. Можливо, вам доведеться годинами намагатися знайти найбезпечніший і короткий шлях, який може виявитися заплутаним, особливо якщо ви не знайомі з місцевістю.

Коли ви залишите автотранспорт професіоналам, вони подбають про це. Все, що вам потрібно зробити, це віддати їм свій автомобіль, а потім дочекатися, коли він прибуде в бажане місце призначення в цілості й схоронності.

  1. Ви економите час

Це не тільки заощадить вам багато часу, але і зніме з ваших плечей багато стресу.

  1. Ви також економите на дорожніх витратах

При самостійної перевезення автомобіля вам також доведеться враховувати додаткові витрати. Таким чином, це може коштувати величезних додаткових витрат, особливо якщо вам потрібно доставити автомобіль на великі відстані. Крім того, якщо під час поїздки з вашим автомобілем щось піде не так, вам доведеться витратити додатковий час і гроші на його ремонт. Це дійсно може зашкодити вашому графіку, якщо у вас він напружений.

Як бачите, автомобільні перевезення мають безліч переваг. Хоча ви, безумовно, можете впоратися з транспортуванням автомобіля самостійно, навіщо вам це потрібно? Професійна компанія з доставки автомобілів може зняти з вас стільки відповідальності, щоб ви могли по-справжньому зосередитися на речах, які для вас важливі.

Доставка автомобіля – надзвичайно складний і обтяжливий процес, що вимагає узгодження багатьох елементів: аукціонна доставка, інтеграція, навантаження, розвантаження, розвантаження і т. Д. Середній термін доставки – 1-3 місяці. Залежно від місця розташування автомобіля ви можете розрахувати вартість доставки автомобіля за допомогою калькулятора або наш менеджер особисто підбере найбільш оптимальний варіант доставки за ціною і якістю.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Переваги покупки і доставки авто з США в Україну
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас