Реставрація дисків: все, що необхідно знати про порошкове фарбування

Традиційний метод фарбування внутрішніх елементів (наприклад, мокре фарбування) поступово і все частіше замінюється порошковим фарбуванням. За допомогою цієї техніки фарбування можна покрити лаком паркани, ворота, і т.д. Широкою популярністю користується порошкова покраска дисків для автомобілів. Як і будь-який інший спосіб фарбування, і це має свої переваги і недоліки. Однак не без причини порошкове забарвлення стає все більш популярним методом, який вибирають багато.

Навіщо реставрувати диски?

Навіть у дуже акуратних водіїв час від часу з’являються нові подряпини на дисках. Наприклад, через занадто близьким паркуванням до бордюру парковки. Згодом і збільшенням числа таких дефектів диски втрачають акуратність і естетичність, що позначається на загальному вигляді автомобіля. Для вирішення цієї проблеми існує процедура реставрації, яка допоможе повернути колесам первісний вигляд.

Переваги порошкового фарбування

Перша перевага порошкового фарбування – це склад порошку, яким фарбуються елементи. Читаючи складу цього виду фарб, покупець не знайде розчинників. Ці речовини дуже шкідливі як для навколишнього середовища, так і для людини. Вони містять багато летючих органічних сполук, які сприяють забрудненню повітря і утворення фотохімічного смогу. Однак у людей, що працюють зі звичайними фарбами, вони часто викликають хронічні головні болі, часту слабкість, болі в очах, горлі і шкірі.

Ще одна перевага цього методу фарбування – економічність. Для покриття елемента фарбою використовується набагато менша кількість порошку, ніж рідкої фарби. На відміну від звичайної фарби, надлишок порошку просто не осідає на об’єкті, що фарбується. Крім того, суха фарба створює гладку структуру, що важко в разі вологого фарбування. У разі останньої часто з’являються різного роду плями і зморшки, а сама фарба багаторазово розподіляється нерівномірно. Крім того, порошкова фарба є відмінним захистом від корозії, вологи, сонця і екстремальних температур.

Процедура фарбування – як проходить і скільки займає часу?

На початку ремонту диска поверхню обода очищається від бруду, слідів корозії і т.д. Потім шліфується. Процес полягає в обробці поверхні металу дрібним абразивом, змішаним з рідиною (зазвичай водою з антикорозійними добавками) і подається потоком стисненого повітря. Потім на обід наноситься спеціальний порошок (на відміну від ободу він заряджений електростатичним зарядом, так що після розпилення він рівномірно покриває всю поверхню, в тому числі в поглибленнях), який потім нагрівається в спеціальній печі до температури від 160 до 210 ° C. Після цього частинки порошкового лаку плавляться і з’єднуються, створюючи шар високої міцності і стійкості до стирання і поганих погодних умов. Час повного висихання фарби складає до 12 годин.

Перш за все, слід зазначити, що порошковим методом можна фарбувати не тільки сталеві елементи, але і інші матеріали, наприклад, алюміній. Щоб об’єкт, що фарбується, був правильно покритий фарбою, її потрібно наносити правильно. Цей метод вимагає відповідного обладнання і місця.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Реставрація дисків: все, що необхідно знати про порошкове фарбування
Call Now ButtonЗателефонувати зараз