Послуги евакуатора. Від чого залежить їх вартість?

На дорозі, як відомо, може статися будь-яка ситуація. Трапляється, що в дорозі зламався автомобіль або ж сталося ДТП – без допомоги фахівців з евакуації не обійтися. Евакуатор це вантажний автомобіль зі спеціальним підйомним механізмом, завдяки якому, на нього завантажується транспортний засіб, котрий не здатний до подальшого пересування.

Яка буває евакуаційна техніка?

Евакуатори бувають різні і відрізняються технічними можливостями, вантажопідйомністю, здатністю виконувати різні види евакуаційних робіт. Можна виділити 3 типи евакуаторів:

  1. Евакуатори, оснащені лебідкою. Необхідні для переміщення великовагових транспортних засобів.
  2. Евакуатори з платформами (ламаною або прямою). Призначені для навантаження автомобілів, вага яких не перевищує 3,5 тонн. Також, евакуатори даного типу використовують для автомобілів, що мають автоматичну коробку передач.
  3. Евакуатори з гідроманіпулятором. Використовуючи підйомний кран, допомагають витягнути транспортний засіб у важких ситуаціях, наприклад, коли немає можливості під’їзду, коли автомобіль потрібно витягнути з ями.

Що впливає на вартість евакуаційних послуг?

Перш ніж скористатися такою послугою як евакуатор Київ , важливо пам’ятати, що кінцева вартість буде визначена, виходячи з таких факторів:

  • Клас автомобіля. Вартість послуг для автомобілів середнього класу буде нижче, ніж для машин, що представляють преміум-клас. Значна різниця в ціні викликана тим, що більш дорогі марки автомобілів вимагають дуже ретельного підходу до евакуації, адже навіть найменше їх пошкодження вимагатиме вельми дорогого ремонту.
  • Призначення автомобіля. Якщо йдеться про транспортування вантажних, а також вантажопасажирських автомобілів, то їх евакуацію виконати складніше, а, значить, і дорожче, ніж легкового автотранспорту. При необхідності переміщення спецтехніки, необхідний евакуатор, оснащений обладнанням для роботи з автомобілями вагою понад 4 тонни. Дана робота оцінюється до класу важких і має найвищу вартість.
  • Стан, в якому знаходиться автомобіль. Тільки, викликавши евакуатор на місце, можна говорити про вартість роботи. Фахівцю необхідно оцінити тип і обсяг майбутніх робіт. Чим складніша ситуація, тим дорожче обійдеться навантаження. Якщо машина перекинулася в кювет або в результаті ДТП сталася блокування керма, коліс, послуги евакуації обійдуться дорожче. Якщо буде потрібно підняти автомобіль на платформу без особливих труднощів або транспортувати його шляхом стандартної буксирування, це обійдеться автовласникові дешевше.
  • Відстань до місця призначення + час роботи. Чим більше часу витрачається на дорогу до місця події і назад – до місця призначення, чим довше здійснюється навантаження автомобіля, тим більшу суму доведеться заплатити за послуги спецтехніки. У компаніях, що надають автомобілістам послуги евакуації, є прайс, де вказана вартість за кожен кілометр. У нічний час тариф на евакуацію, як правило, зростає.
  • Простій евакуатора. Додаткова плата стягується за вимушений простій евакуатора з вини замовника, а також в разі невірно вказаної ним адреси. Якщо був здійснений помилковий виклик, він також підлягає оплаті, згідно прайсу компанії.

Евакуація автомобіля – важлива і необхідна послуга, завдяки якій автомобілісти можуть розраховувати на допомогу професіоналів в складних ситуаціях. Перед викликом евакуатора варто заздалегідь з’ясувати приблизні тарифи компанії.

[ratings]

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 4

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Послуги евакуатора. Від чого залежить їх вартість?
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас