Як усунути дрібні подряпини і сколи на авто?

Як усунути дрібні подряпини і відколи на авто? На поверхні кузова автомобіля під час його експлуатації з’являються дрібні подряпини і відколи, які псують зовнішній вигляд. Усунути їх порівняно просто, навіть якщо ви початківець автомобіліст.

Для початку правильно підбираємо відтінок фарби

Як усунути дрібні подряпини і відколи на авто?Візьміть з собою в магазин деталь автомобіля. Для цього як ніщо краще підійде кришка від бензобака. Ідеально, якщо підбір буде комп’ютерним, тоді колір вийде ідентичним оригінальному. Також можна заглянути в технічне керівництво по експлуатації та знайти там номер фарби. Врахуйте, що з часом через дію сонячних променів і миючих засобів вона тьмяніє, втрачає яскравість, і її колір відрізняється від оригінального.

Щоб усунути дрібні недоліки лакофарбового покриття, пошукайте спеціальні ремонтні комплекти, купіть олівець або пензлик. Якщо подряпина або скол великі, доведеться додатково розщедритися на ґрунтовку, шпаклівку і шпатель, хоча в таких випадках краще звернутися в майстерню.

Для роботи виберіть чисте місце без прямих сонячних променів і подбайте про хороше освітлення.

Пошкоджене місце спочатку очистіть від пилу, бруду, масла, потім знежирте, інакше фарба може відшаруватися. Маркером або пензликом акуратно нанесіть тонкий шар фарби. Кілька тонких шарів просохнуть краще, ніж один товстий. Дайте покриттю висохнути. Зазвичай це займає близько години. У складах багатьох наборів для підфарбовування вже є лак. Так що додатково купувати його не доведеться. Після цього не рекомендується мити машину принаймні добу. Коли фарба схопиться остаточно, зробіть полірування, щоб згладити виступаючі краї і зробити перехід кольору менш помітним.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Як усунути дрібні подряпини і сколи на авто?
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас