Утилізація авто Київ

Утилізація авто Київ. Транспортним засобам властиво з часом виходити з ладу, зношуватися і старіти. А так як в Києві трапляється дуже багато пригод на дорогах і різного ступеня складності ДТП, то ламаються і б’ються тут автомобілі набагато швидше. В результаті, коли машина стає непридатною до використання її доводиться утилізувати.

Як утилізувати авто в Києві?

Утилізація автомобіля – це сукупність робіт, які включають в себе прийом, зберігання, перевезення, демонтаж і подальше розбирання авто на елементи і запчастини, для сортування і утилізації транспортного засобу. Дана процедура створена з метою збереження природи і для вторинного використання компонентів, з яких складаються машини.

Утилізація автомобіля проходить в кілька етапів:

  • По-перше, зняття машини з обліку. Дану процедуру необхідно пройти в сервісному центрі МВС.
  • По-друге, здача непридатного транспортного засобу спеціальним компаніям на переробку. Така компанія повинна обов’язково мати сертифікати, які дають їй дозвіл на утилізацію машин.

Щоб зняти автомобіль з обліку знадобляться такі документи:

  • Заява спеціальної форми;
  • Паспорт (ID-карта) та ІПН;
  • Свідоцтво про реєстрацію автомобіля та номерні знаки;
  • Якщо Ви не є власником даної машини, потрібно також мати при собі довіреність і документ, що засвідчує Вашу особу.

Процес зняття з обліку займає не більше одного робочого дня. Далі необхідно знайти компанію, яка зможе утилізувати авто. Це обов’язково повинна бути компанія, що має спеціальний сертифікат і працює з дотриманням всіх законодавчих і екологічних норм.

Як проходить процес утилізації машини?

Утилізація також може носити назву вибракування. Даний процес починається в першу чергу з слива всіх рідин з транспортного засобу: паливо (бензин, дизель. Газ), моторне масло, гальмівна рідина, антифриз, масло з коробки передач, рідина гідропідсилювача керма, рідина з омивача скла і т.д.

Наступним етапом процесу утилізації, зрозуміло, є демонтаж небезпечних для екології компонентів і обов’язкових комплектуючих. До таких деталей відносяться масляні фільтри, подушки безпеки, баки для палива, акумуляторні батареї, шини, деталі, які містять свинець, ртуть або фторхлоруглеводородов, каталітичні нейтралізатори і інше.

І нарешті, з автомобіля спеціальними пристроями збивають фарбу, забруднення, окалину і розбивають на шматки. Після чого залишки піддаються подальшій обробці, а пізніше переробляються.

Як максимально швидко утилізувати автомобіль в Києві?

Як відомо, в Україні можна продати абсолютно будь-яке авто. Навіть самі биті транспортні засоби можна продати на авторозбирання або в автовикуп за гідні гроші.

Що добре, скупий авто готові дорого купити будь-яку машину: цілу, стару, биту, нерозмитнену, після ДТП, згорілу, потопельник і т.д. Щоб дізнатися ціну свого транспортного засобу телефонуйте нам на номери: (096) 161-18-08 або (099) 604-60-69. Крім того, можна залишити заявку на сайті. Наш фахівець сам з Вами зв’яжеться, назве ціну і відповість на Ваші питання.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Услуги
  2. Утилізація авто Київ
Меню
Позвонить сейчас