Викуп авто гроші одразу

Викуп авто гроші одразу. Продаж автомобіля – це тривалий стресовий процес. Власник робить фото машини і виставляє оголошення про продаж на відповідні сайти. За ним потрібно постійно стежити (щоб не заблокували, щоб не закінчився термін розміщення). Потім отримує незліченну кількість вхідних дзвінків і повідомлень, кожен раз відповідаючи на одні і ті ж питання. З усіх бажаючих обов’язково знайдуться ті, хто захоче подивитися автомобіль наживо.

Потенційні покупці часто не приходять на зустрічі або приходять «просто подивитися». Для полегшення життя автовласникам на ринку з’явилася послуга автовикупу.

Як відбувається викуп авто за готівку

Скористатися послугою можна залишивши заявку на сайті, або зателефонувавши за телефонами 096 161-18-08, 099 604-60-69. Команда фахівців обробить її і передзвонить Вам. Після чого призначається зустріч, під час якої ми проведемо діагностику, оцінку, визначимо вартість авто і підготуємо договір купівлі-продажу. Нас цікавлять будь-які автомобілі, в тому числі на єврономерах. 

Скупка автомобілів гроші одразу: чому це вигідно

Автовикуп – взаємовигідна угода, і для автовласника, і для компанії, яка викуповує автомобілі. Процес викупу поставлений на потік, і у людей в команді є великий практичний досвід. Будуть вирішені питання:

  • Збору потрібних документів, оформлення договорів.
  • Діагностики авто, оцінки його стану.
  • Транспортування і переміщення машини, якщо вона не на ходу.
  • Виключаються всі пов’язані з продажем ризики.

Ми готові викуповувати автомобілі після ДТП і навіть після пожежі. Подібні машини дуже важко продати самостійно. Однак, нас такі автомобілі не лякають.

Після формальностей клієнт отримає обумовлену суму зручним для нього чином.

Найголовніше: викуп авто за участю спеціалізованих компаній відбувається дуже швидко. Всього декількох годин достатньо, щоб провести діагностику, оцінити автомобіль, підготувати документи для угоди, все оформити і провести розрахунок! Автовикуп дозволяє продати машину за 1 день, якщо гроші знадобилися терміново.

Викуп авто дорого гроші одразу: Що треба знати

Терміновість коштує грошей. Компанія запропонує автовласникові суму грошей з урахуванням необхідності подальшого перепродажу авто. Сума буде трохи нижче ринкової. Однак при цьому власник авто економить на передпродажній підготовці (хімчистка і т.д.), а також на оформленні документів, не кажучи вже про економію часу.

У ряді випадків у викупі автомобіля може бути відмовлено:

  • Якщо у кузова перебитий серійний номер або транспортний засіб у розшуку.
  • При приховуванні аварії. Сервісні працівники детально перевірять всі елементи конструкції, краще нічого не приховувати.

Послуги з викупу авто користуються стабільно високим попитом, який з року в рік зростає. Якщо потрібно продати машину в короткі терміни, автовикуп – оптимальне рішення.

Автовикуп в Києві, Київській області, і по всій Україні це відмінний спосіб швидко продати авто і отримати гроші одразу готівкою на місці. 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Меню
Позвонить сейчас