Викуп автомобілів Chery

Выкуп автомобилей CheryВикуп автомобілів Chery. Цей китайський виробник автомобілів став широко відомий українцям, коли компанія привезла в Україну моделі Amulet (субкомпактний автомобіль) і QQ (щось на зразок Daewoo Matiz’a, офіційна європейська ціна на момент виходу – € 5000). Ці автомобілі на той час не можна було назвати якісними. Тим не менш, компанія говорить про 70000 проданих своїх автомобілів в Україні.

Зараз Чері активно просуває модель Chery Tiggo – компактний кросовер, підозріло схожий на Toyota RAV4. І це не дивно, тому що Чері випускають Тіго цілком офіційно, за ліцензією Тойота. Є думка, що Чері намагається підвищувати якість своєї продукції з кожним новим поколінням своїх машин. Але чи так це – відповісти можуть лише власники цих авто, а також сервіс центри.

Якщо ви хочете продати Chery в Києві, Київській області та Україні – звертайтеся до нас!

Що таке автовикуп Чері?

Терміновий викуп Чері – це послуга, яка допоможе продати автомобіль вже сьогодні! Ми дорого купимо Chery новий, старий, нерозмитнений , після ДТП, аварії, на єврономерах. Стан, при цьому, не має значення. Передпродажну підготовку проводити не обов’язково. Досить просто подзвонити по телефону 096 161-18-08 , 099 604-60-69, або залишити заявку через форму на сайті.

Здійснюємо ми автовикуп Chery Чері після ДТП?

Так! Телефонуйте прямо з місця аварії. Приїдемо, оцінимо і купимо ваш автомобіль Чері після ДТП. Подальші проблеми з машиною беремо на себе, включаючи виклик машини евакуатором.

Чому потрібно продати через автовикуп?

  • Ви продасте свій автомобіль дуже швидко, протягом декількох годин.
  • Наші експерти мають майже десятирічний досвід роботи на ринку автовикупу. Вони зможуть запропонувати кращу ціну і забезпечити кращий сервіс на ринку.
  • Ми працюємо просто і зрозуміло з боку клієнта. Без незрозумілих процесів і процедур. Ви будете в курсі всіх етапів. При цьому, від Вас буде потрібна мінімальне участь.

Викуп автомобілів Chery: не витрачайте час – продайте дорого свій Чері Амулет, QQ, Тіго через автовикуп вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 4

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Марки автомобилей
  2. Викуп автомобілів Chery
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас