Викуп автомобілів Fiat

Выкуп автомобилей FiatВикуп автомобілів Fiat. Автомобілі італійського автовиробника Fiat найчастіше на дорогах України представлені моделями Doblo (компактний фургон), Linea (компактний автомобіль C-класу), Punto (B-клас). Якщо Вам потрібно продати автомобіль Фіат в Києві, простіше і швидше за все звернутися до послуги Автовикуп.

Терміновий автовикуп Фіат в Києві і по всій Україні

Викуп авто Fiat – це відносно нова послуга, за допомогою якої Ви зможете дорого продати свій Фіат вже сьогодні! Як це відбувається. Ви звертаєтеся до нас по телефону київстар 096 161-18-08 або Водафон 099 604-60-69, або ж через заявку на сайті. Експерт задасть Вам кілька запитань і запропонує попередню ціну. Якщо ціна підходить, експерт приїде в будь-який зручний для Вас місце і уважно огляне машину. Якщо все добре – підготує необхідні папери. Гроші Ви отримаєте протягом півгодини, одразу після проходження всіх формальностей.

Які плюси автовикупу відносно самостійного продажу?

  • По-перше, не потрібно шукати покупця. А це – найдовший та найскладніший етап продажу. Автовикуп позбавляє від необхідності розміщувати оголошення, відповідати на телефонні дзвінки, а також проводити безрезультатні зустрічі з потенційними покупцями. Покупець – це ми!
  • По-друге, ми дорого викуповуємо автомобілі Фіат абсолютно всіх моделей і будь-якому стані. Після ДТП , що не на ходу, нові, старі, нерозмитнені , на єврономерах, на польських, литовських, естонських. Звертайтеся – купимо будь-яку машину!
  • По-третє, працюємо на ринку купівлі-продажу Fiat в Києві і по Україні вже майже 10 років. Наші експерти зможуть запропонувати кращу ціну на Вашу машину. Зателефонуйте і переконайтесь самі!

Викуп Фіат після ДТП

Ми здійснюємо автовикуп автомобілів Фіат після в ДТП навіть прямо з місця аварії. Якщо ми купимо Ваш Fiat, то оплатимо евакуатор, а також інші витрати, які може понести автомобілів у зв’язку з ДТП.

Викуп автомобілів Fiat – як нас знайти?

Зв’язатися можна: Київстар 096 161-18-08, Водафон 099 604-60-69. Кожен з цих номерів – це в тому числі вайбер, на який можна відправити фото або іншу інформацію про машину. Також можна залишити заявку на сайті.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Марки автомобилей
  2. Викуп автомобілів Fiat
Меню
Позвонить сейчас