Викуп автомобілів ISUZU

Выкуп автомобилей ISUZUВикуп автомобілів ISUZU. Ця японська компанія була першою автомобільною компанією в країні. Вона існує вже більше ста років (заснована в 1916 році). Зараз це найбільший в світі виробник вантажного транспорту, а також автобусів.

Виробничі потужності ISUZU розташовані не тільки в Японії, а й у США, Таїланді, Туреччині, Китаї, Індії, та інших країнах Азії. В один час складання ISUZU проводилася навіть в Україні на потужностях автоконцерну Богдан. Тепер же на заводах Богдан використовують двигуни та ходову частину для виробництва однойменних автобусів «Богдан».

Проте, офіційний продаж ISUZU в Україні триває. Якщо Ви хочете дорого продати Ісузу в Києві, Київській області та по всій Україні, то найкраще це зробити через автовикуп.

Що таке швидкий автовикуп Ісузу?

Завдяки послузі – викуп авто – Ви можете дуже швидко продати свій транспортний засіб ISUZU будь-якої моделі. До того ж, не має значення в такому стані автомобіль. Ми здійснюємо автовикуп Ісузу після ДТП, аварії, не на ходу, нових, підтриманих. Якщо машина не розмитнена – не проблема. Купимо на єврономерах, і також нерозмитнені будь-якої країни реєстрації.

Зателефонуйте нам на номер киевстар (096) 161-18-08 або Водафон (099) 604-60-69 (обидва номери доступні через вайбер). Або залиште заявку на викуп через сайт, ми передзвонимо.

Експерт по телефону задасть кілька запитань, після чого озвучить ціну. Якщо ціна влаштує – Ви отримаєте гроші вже сьогодні. Експерт приїде у зручний для Вас місце. Працюємо по Києву, Київській області, а також по всій території України. Виїзд експерта здійснюється безкоштовно.

Потрапили в ДТП – не витрачайте час і гроші телефонуйте нам! Дорого купимо ISUZU прямо з місця аварії. Вирішимо питання, пов’язані з подією і оплатимо евакуатор.

Викуп автомобілів ISUZU – чому ми?

  • Працюємо на ринку практично 10 років
  • Запропонуємо найвищу ціну викупу ISUZU на ринку
  • Купимо дуже швидко
  • Під час всього процесу від Вас знадобиться мінімальна участь
[ratings]

 

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 5

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас