Викуп автомобілів Mini

Викуп автомобілів Mini . Британський виробник «культових» автомобілів Міні Cooper. Належить автоконцерну BMW . В Україні автомобілі цього бренду є екзотикою. З цієї причини продати Міні самостійно може виявитися досить трудомістким завданням. Якщо Вам потрібно терміново продати Mini Cooper, Cooper S, Clubman, Countryman, Paceman, Hardtop, Convertible, або будь-яку іншу модель, простіше, швидше і вигідніше за все це зробити через автовикуп.

Що таке автовикуп Mini (Міні)?

Викуп авто – це сучасна послуга на ринку купівлі-продажу машин. Суть послуги: ми дорого купуємо у Вас автомобіль, і при цьому не має значення в якому стані знаходиться машина.

Достатньо зателефонувати (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69, або ж залишити заявку на сайті. Наш експерт передзвонить і запропонує ціну, за яку ми готові викупити Ваш Міні. Сума викупу може скласти до 90% ринкової вартості машини, в залежності від віку, комплектації, а також стану автомобіля. Ці гроші Ви отримаєте дуже швидко, протягом години. Експерт приїде у зручний для Вас місце, огляне авто, оформить папери і передасть гроші.

Маємо представництва по всій Україні, включаючи Київ , Київську область, а також в будь-який інший обласний центр або місто.

Автовикуп Mini після ДТП

Викуповуємо Міні в будь-якому стані, нові, старі, після ДТП , аварії, пожежі. Передпродажну підготовку авто проводити не обов’язково. Купуємо Міні в стані «як є».

Викуп автомобілів Mini – чому ми?

  • Запропонуємо найвищу ціну за Ваш Mini
  • Приїдемо у зручний для Вас час і місце
  • Працюємо прозоро на всіх етапах угоди
  • На ринку Автовикуп вже майже 10 років

Телефонуйте зараз і продайте свій Mini дорого вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 4.3 / 5. Количество оценок: 4

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Марки автомобилей
  2. Викуп автомобілів Mini
Меню
Позвонить сейчас