Викуп автомобілів на єврономерах

Викуп автомобілів на єврономерах. Останнім часом ми спостерігаємо сильне збільшення кількості автомобілів на єврономерах на українських дорогах (так званих «євроблях»). Це пов’язано з величезною вартістю розмитнення старих автомобілів.

Для того, щоб зареєструвати автомобіль в Україні покупцеві машини з Європи потрібно заплатити величезний акцизний збір, який більше ціни самого автомобіля, іноді в кілька разів. Потім, до акцизного збору додається ціна машини, а потім на цю суму нараховуватиметься простий відсоток 10% мито і 20% податок на додану вартість (ПДВ). Після цього ще потрібно зробити кілька «дрібних» платежів. В результаті, вартість авто до та після розмитнення може відрізнятися в кілька разів.

Однак, було знайдено кілька легальних способів, як використовувати автомобіль на єврономерах в Україні без розмитнення. Завдяки цьому в Україні хлинули машини з країн євросоюзу. Особливо з Польщі, Литви, Естонії та Німеччини.

Нещодавно прийнятий новий закон про розмитнення ніяк не поліпшив ситуацію. Тому що все одно ставки акцизу залишилися на дуже високому рівні, особливо для не дуже нових машин. Кінцева вартість авто все одно як мінімум подвоюється, хто ніяк не може порадувати власником машин на єврономерах. І тим більше не мотивує зареєструвати транспортний засіб в Україні.

Як терміново продати авто на єврономерах в Україні?

Для цього існує послуга: автовикуп автомобілів на єврономерах, а також автовикуп нерозмитнених авто . Зателефонуйте нам (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69, або залиште заявку на сайті. Наші експерти мають величезний досвід в оцінці будь-яких автомобілів, в тому числі машин на єврономерах. Ми зможемо запропонувати Вам найвищу ціну на ринку, і ви зможете дорого продати авто на єврономерах вже сьогодні! Працюємо в Києві , Київській області та по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій)

Як продати авто на єврономерах після ДТП?

Стан автомобіля значення не має. Якщо Ваш автомобіль на єврономерах потрапив в ДТП – звертайтеся до нас! Наш експерт приїде на місце ДТП і прямо на місці запропонувати свою ціну. Якщо ціна влаштувати – ви зможете продати авто на єврономерах після ДТП відразу на місці аварії. Оформлення документів, а також подальше транспортування машини беремо на себе.

Викуп автомобілів на єврономерах: Які автомобілі викуповуємо?

Ми здійснюємо автовикуп на єврономерах всіх марок і моделей в будь-якому стані. Нових, підтриманих, що не на ходу, після ДТП.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Меню
Позвонить сейчас