Викуп нерозмитнених авто

Викуп нерозмитнених автоВикуп нерозмитнених авто. Україна – дивовижна країна, в якій вартість розмитнення вживаного автомобіля перевищує ціну цього автомобіля. У деяких випадках розмитнення може скласти 3-4 ціни, за яку був куплений автомобіль. Однак, завдяки гнучкості українських законів, люди знайшли кілька легальних, а також цілком законних способів користуватися автомобілями на номерах іноземної реєстрації, і при цьому не реєструвати машину в Україні. В результаті дороги України наповнили автомобілі на іноземних номерах. Основна маса цих автомобілів прибула з Європи, де ціни на старі автомобілі драматично відрізняються від українських.

Якщо Вам потрібно терміново продати нерозмитнений автомобіль – звертайтеся до нас!

Як продати нерозмитнений автомобіль?

Найпростіше продати нерозмитнений автомобіль через автовикуп. Для цього потрібно зателефонувати до нас (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69 або залишити заявку на сайті. Ми дорого викуповуємо нерозмитнені авто всіх марок: Opel , VW , Mercedes , Mazda , BMW , AudiFord і багатьох інших.

Викуп нерозмитнених авто яких країн ми здійснюємо?

Ми здійснюємо автовикуп нерозмитнених автомобілів всіх країн світу. Ви можете продати нам машину з європейською реєстрацією, азіатською. Реєстрацією в США, Канаді. Стан авто значення не має.

Викуп нерозмитнених авто: чи купуємо ми автомобілі на єврономерах?

Звичайно! Якщо після введення нового закону про розмитнення автомобілів Ви все одно не хочете розмитнювати авто (що цілком зрозуміло і розумно), і при цьому хочете позбутися машини – телефонуйте нам! Дорого і швидко купуємо авто на єврономерах у Києві, області і по всій Україні.

Як продати нерозмитнене авто після ДТП?

Якщо автомобіль потрапив в аварію – зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Ми викуповуємо нерозмитнені авто після ДТП, а також автомобілі не на ходу. При цьому Вам не потрібно проводити передпродажну підготовку. Продати машину Ви зможете вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Услуги
  2. Викуп нерозмитнених авто
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас