Викуп вживаних авто

Викуп старих автоВикуп вживаних авто. Продаж автомобілів з пробігом – трудомісткий і тривалий процес. Однак бувають ситуації, коли необхідно впоратися з нею за кілька днів. У таких випадках на допомогу приходять компанії, які здійснюють терміновий викуп вживаних авто. Ми оцінимо Вашу машину і запропонуємо за неї реальну ціну. Якщо підтриманий автомобіль з пробігом необхідно продати терміново, Автовикуп – це кращий варіант.

Як оцінюється машина

Перед тим, як ми назвемо свою ціну, автомобіль пройде оцінку. Вона включає наступні пункти:

  • По-перше, марка машини . Існують більш популярні і менш затребувані виробники, це також важливо враховувати при оцінці.
  • По-друге, модель . Її сучасність і функціональність, популярність і унікальність – має значення все.
  • Технічний стан . Безумовно, якщо автомобіль не новий, у нього можуть бути свої «нюанси», проте необхідно, щоб авто було в безпечному для водія стані.
  • Наявність деталей, які були замінені . Якщо запчастини замінили китайськими, це також позначиться на кінцевій вартості.
  • Стан салону і фарбування – також невід’ємний елемент оцінки авто. Щоб уникнути необхідності ремонтних робіт, покупець готовий заплатити вище – відповідно, і ціна вашої машини буде більш високою при скупці.
  • Робота вікон, а також їх цілісність . Час від часу компаніям трапляються машини, в яких побиті, потребують ремонту скла. Це вимагає додаткових інвестицій, а значить – ціна машини знижується.

Однак, є ще ряд параметрів, який може бути унікальним для кожної компанії. Основа одна – якщо необхідно швидко продати автомобіль, і Ви знаєте, що можете піти на невеликі поступки по вартості, звертайтеся до нас! Адже самостійний продаж може зайняти багато днів і навіть місяців.

Які старі автомобілі ми викуповуємо?

Здійснюємо терміновий автовикуп старих автомобілів усіх марок, моделей і будь-якому стані. Після ДТП , що не на ходу, битих. Також ви можете нам продати авто на єврономерах , нерозмитнений автомобіль, а також машину на реєстрації будь-якої країни світу.

Як з нами зв’язатися?

Досить подзвонити по одному з номерів 096 161-18-08 або 099 604-60-69, або ж залишити заявку на сайті.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Услуги
  2. Викуп вживаних авто
Меню
Позвонить сейчас