Замовити евакуатор в Києві: коли без спецтехніки не обійтися

Будь-який транспортний засіб може вийти з ладу, від форс-мажору ніхто не застрахований. Також нерідко трапляється, що необхідно відбуксирувати виставковий зразок техніки до місця проведення заходу. Подібні ситуації говорять про те, що вирішити поставлені завдання можна, скориставшись послугами сервісу по евакуації.

Компанії, що займаються наданням допомоги на дорозі є в різних населених пунктах, але саме в мегаполісах, їх послуги найбільш затребувані. Надійний евакуатор Києва завжди прийде на допомогу тим, хто її потребує. Але, опинившись в непростій ситуації – важливо не розгубитися.

У чому суть послуги евакуатора?

Незважаючи на те, що багато автомобілістів охоче надають допомогу іншим учасникам руху “застрягли” на дорозі, не у кожного з собою є буксирувальний трос. Дуже часто машину можна забрати з місця події тільки на спеціальній платформі, тому без евакуатора не обійтися.

Евакуатор – це по суті екстрена служба, готова прийти на допомогу в будь-який час доби.

Якщо машина не може їхати своїм ходом. При цьому до найближчого автосервісу далеко, тоді без сторонньої допомоги не впоратися.

Коли варто викликати спецтехніку?

Навіть маючи під рукою номер телефону одного з буксирним тросом, який готовий кинутися на виручку, варто задуматися про доцільність виклику евакуатора, якщо:

  • Машина оснащена автоматичною коробкою передач;
  • Сучасний автомобіль має складну електронну систему, і він заглох;
  • Автомобіль сильно постраждав в ДТП.

Машини, що вийшли з ладу, але знаходяться на офіційній гарантії буксирувати краще за допомогою евакуатора.

Які бувають види евакуаторів?

Ще кілька десятків років тому евакуаторів не існувало, а транспорт буксирували за допомогою вантажних машин або військової техніки. Сьогодні автопарки служб дорожньої техдопомоги та евакуації оснащені всім необхідним, маючи в своєму арсеналі кілька різновидів машин зі спеціальним оснащенням.

Лебідочний евакуатор

Техніка оснащена мотузковим підйомником, здатним затягувати на платформу по спеціальних рейках машини, вага яких не перевищує сім тонн. Лебідка може бути ручний, механічної або гідравлічної.

Такий евакуатор не зможе допомогти машині з заблокованими колесами і коробкою-автомат.

Гідроманіпулятор

Такі евакуатори оснащені кранами-маніпуляторами, здатними транспортувати розбиті машини, автомобілі, які не заводяться з яких-небудь причин.

Залежно від довжини стріли маніпулятора, кран може діставати машини, що потрапили в кювет.

Є також евакуатори з різними видами платформ: зсувний, прямий, ламаної або частковим навантаженням. Пояснивши оператору сервісу суть проблеми. Можна розраховувати на прибуття кваліфікованої допомоги і техніки, що відповідає ситуації.

Меню
Позвонить сейчас