Замерзлі автомобільні вікна: способи вирішити цю проблему

У міру того як погода стає прохолодніше. Водіям все частіше доводиться вранці дряпати замерзлі вікна автомобілів. І проклинати цей прикрий холод. Зовнішню частину скла можна досить легко зішкребти скребком. Але в багатьох випадках автомобільне скло також матове зсередини, що не дуже зручно дряпати.

Видаляємо вологу з авто

Коли ми сідаємо в машину, ми дихаємо, і теплий повітря, що видихається осідає на замерзлому склі. Поки двигун не прогрітий і не може розсіювати тепло, ми не можемо розморозити лобове скло. Це створює проблеми для гарної видимості і безпечного водіння.

Вологість є основним чинником, що викликає замерзання автомобільного скла зсередини. Щоб лобове скло не замерзало потрібно зробити наступні речі:

  • Скло потрібно добре очистити зсередини, так як брудне скло притягує більше вологи.
  • Бажано залишити в машині газету (краще всього залишити її на передній панелі, щоб на склі не збиралася волога).
  • Намагайтеся не залишати в салоні автомобіля вологі предмети, які збільшують вологість в салоні автомобіля.
  • Якщо у вас тканинні килимки, бажано підкладати під них газети, які вбирають вологу.
  • У випадку з гумовими килимками їх також слід підтримувати в хорошому стані: мити або чистити.

Утримуйте регулятор обігріву салону на позначці холодного повітря

Це потрібно для того, щоб охолоджуюча рідина нагрілася в двигуні швидше. В іншому випадку охолоджуюча рідина повинна проходити більшу відстань через холодні канали системи автомобіля. Включаючи радіатор, який зберігає холод.

Коли починає дути тепле повітря, температура двигуна трохи впаде, так як охолоджуюча рідина також почне протікати через радіатор.

Охолодити автомобіль перед виходом

Цілком ймовірно, що залишивши машину на ніч, ви вийдете з неї, коли в салоні тепло. Спробуйте зробити навпаки, вимкніть обігрів біля стоянки, а, вийшовши з машини, залиште двері відчиненими на короткий час (приблизно 3-5 хвилин), щоб зрівняти зовнішню і внутрішню температуру, тоді з неї вийде волога.

Якщо ви починаєте свою поїздку зі склом, яке ще не повністю прогріте. Ви можете швидше видалити з нього вологу за допомогою кондиціонера, який осушує повітря і миттєво осушить скло.

Якщо ви не хочете пробувати всі ці прості прийоми, вам може допомогти спеціальна хімія. Яка розтоплює лід або запобігає утворенню вологи на стеклах.

Перевіряємо систему охолодження і салонний фільтр

Якщо всі ці поради не допомагають боротися з запотівання і замерзанням скла, проблему потрібно шукати в іншому місці. Є ймовірність, що система охолодження вашого автомобіля несправна. Крім того, якщо ви чуєте рев мотора вентилятора при включенні на максимальному режимі, а потужність вентилятора не відчувається, вам слід замінити салонний фільтр, який, ймовірно, забитий.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Замерзлі автомобільні вікна: способи вирішити цю проблему
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас