Передпродажна підготовка авто

Предпродажная подготовка автоПрийшов час продавати автомобіль, свій улюблений, до якого так звик. Стільки всього разом з ним пережито. І хорошого, і не дуже. Колись служив вірою і правдою, колись засмучував. Проте це частина життя. Постає питання: як продавати? Можна продати через автовикуп , можна виставити на продаж в комісійному магазині, звернутися в відомий інтернет-сервіс. А можна продавати самому.

Отже, що потрібно зробити перед тим, як продавати автомобіль, яку передпродажну підготовку провести?

Хтось намагається скрутити пробіг, заховати всі недоліки, щоб продати дорожче. Хтось, навпаки, абсолютно чесний перед покупцем і продає машину такою, яка є.

Постараємося знайти якусь золоту середину. Тим, хто хоче обдурити покупця і продати відвертий мотлох дорожче, ця стаття не потрібна. Головне – завжди ставте себе на місце покупця. Тоді ви зрозумієте, що для покупця важливо. Тож почнемо.

Хімчистка салону

Дуже рекомендується зробити, так як салон повинен бути доглянутий. Потенційний покупець повинен сісти в салон і йому все повинно сподобатися. Часто ми не помічаємо якихось цяток, до яких давно звикли. Їх потрібно прибирати.

Можна привести в порядок сидіння

Якщо, наприклад, десь пропалено або від часу з’явилася дірка, можна зробити часткову заміну. Це робиться в будь-якому авто ательє. Коштує дана послуга не дорого. Бажано такі дірки прибирати, так як це відразу старить автомобіль.

Ще один елемент, який відразу кидається в очі – це кермо . Він серйозно зношується в процесі експлуатації. Можна придумати купу варіантів – надягати чохол, перешивати кермо і багато іншого. Ми ж просто радимо Вам: не робіть нічого з кермом. Нехай буде таким, яким він є.

Ховати ремонтовані частини кузова немає сенсу.

Всі покупці зараз досить грамотні і спокійно можуть побачити, що та чи інша частина ремонтувалася. Або приїдуть на огляд з приладом, який визначає товщину фарби і пройдуть по всіх частинах. А можуть приїхати і з фахівцем.

Звичайно, можна пофарбувати бампер від відколів, але це може стати причиною додаткових питань. Наприклад: «Чому фарбований бампер?». Або грамотний покупець, навпаки, запитає, а чому немає сколів на бампері. В цілому ж, в наш час ніхто не звертає увагу на такі дрібниці, як царапки або відколи на деяких частинах машини. Зрештою, машина таки не нова.

Гума не повинна бути сильно зношеної

Але і не потрібно ставити нову гуму перед продажем. Якщо поставити нову – це викинуті гроші на вітер. Так що оптимальним буде частково зношена гума. Якщо ваша вже зовсім не має товарного вигляду, купіть б / у, або просто скиньте ціну на вартість гуми під час торгу.

Основні речі, які сильно кидаються в очі при огляді авто – це колеса і фари . Коли ви їдете показувати автомобіль, ви його миєте. Так ось. Зробіть чорніння гуми. Це дуже вигідно прикрашає автомобіль.

Фари

Якщо ваші фари вже не нові і мають матовий колір, або відверто зачовгав, відполіруйте їх. Процедура це недорога. Але оновлені фари дуже сильно прикрашають зовнішній вигляд.

Зробіть дрібниці по ходової

Приберіть дрібні стуки. Найчастіше якісь неприємні звуки в підвісці викликані виходом з ладу недорогих запчастин. Загнати машину на день в сервіс і заплатити невелику суму можна. Це позбавить вас від виправдань в діалозі з покупцем і від додаткового торгу.

Ми пробіглися по верхівках процесу підготовки автомобіля. Але в цілому, для середнього автомобіліста більше і не потрібно. Головне, запам’ятайте кілька моментів.

Немає сенсу робити цукерочку з авто і придумувати легенди

Продавайте авто таким яким він є. Для вигідною подачі – Зачерне гуму, відполіруйте фари. У салоні зробіть хімчистку. В ходової приберіть дрібні неприємні стуки і геп. Ваш автомобіль готовий до продажу.

Якщо Ви нічого не хочете робити з вищесказаного – зателефонуйте нам і продайте свій автомобіль «як є» вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Передпродажна підготовка авто
Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас