Викуп автомобілів ЗАЗ

Выкуп автомобилей ЗАЗВикуп автомобілів ЗАЗ. Український виробник автомобілів з більш ніж 150 річною історією. На даний момент підприємство проходить процедуру банкрутства. У свої кращі часи вже в незалежній Україні завод займався повномасштабним серійний виробництвом, а також вузловий складанням автомобілів.

Найпопулярніші моделі ЗАЗ Ланос, ЗАЗ Сенс. Завод мав повний цикл виробництва моделей Таврія Нова, Таврія Пікап, Славута, Ланос, Ланос Фургон, Сенс, Forza, Vida. Зараз завод виробляє тільки фургон-версію моделі Віда – ZAZ Vida Cargo в обмежених кількостях. За 2018 рік було вироблено всього близько 120 автомобілів. Якщо ви хочете швидко продати ЗАЗ в Києві, Київській області, а також по всій Україні – звертайтеся до нас! Ми здійснюємо автовикуп всіх моделей ЗАЗ.

Що таке терміновий автовикуп ЗАЗ?

Викуп автомобілів ЗАЗ – це послуга, завдяки якій Ви продасте автомобіль вже сьогодні. При цьому отримаєте до 95% ринкової вартості. Автовикуп від SKUPAVTO.com.ua позбавить Вас від необхідності пошуку покупця. Зателефонуйте і ми дорого купимо Ваш Ланос, Сенс, Таврію, Славуту, Віда – і будь-яку іншу модель ЗАЗ.

Чи потрібно якимось чином підготувати авто до продажу через автовикуп?

Ні, ми купимо ЗАЗ в будь-якому стані, після ДТП , що не на ходу, старий, нерозмитнений. Тех. огляд, ремонт і навіть чистку салону проводити не обов’язково. Викуповуємо «як є».

Якщо машина потрапила в аварію – телефонуйте прямо безпосередньо з місця ДТП. Приїдемо, купимо, вирішимо всі питання з машиною, вивеземо евакуатором за свій рахунок.

Викуп автомобілів ЗАЗ – чому ми?

  • Працюємо швидко . Вже через кілька годин Ви отримаєте гроші за свій автомобіль.
  • Викуповуємо дорого . Запропонуємо максимальну ціну, Ви отримаєте більше грошей.
  • Мінімальна участь з Вашого боку . Всі нюанси і процедури беремо на себе.
  • Досвід . Працюємо на ринку Автовикуп вже майже десять років. Наш досвід – гарантія професійної роботи.

Викуп автомобілів ЗАЗ – як нас знайти?

Найпростіше, подзвонити по одному з номерів: (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69. Також можна відправити заявку через форму, ми передзвонимо. 

[ratings]

Средняя оценка 4.9 / 5. Количество оценок: 7

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Марки автомобилей
  2. Викуп автомобілів ЗАЗ
Меню
Позвонить сейчас