Терміновий викуп автомобілів у Києві, Київській області та всій Україні

Купуємо будь-які автомобілі: цілі, після дтп, проблемні. Швидка оцінка вартості.
Працюємо без вихідних по Києву, Київській області та всій Україні.
Не витрачайте час, отримайте до 95% ринкової вартості свого авто вже сьогодні.
1 Step 1
Дізнайтеся ціну свого авто та продайте його вже сьогодні!
Стан
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Продайте свій автомобіль швидко всього за 3 кроки

null
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
null
Покажіть автомобіль нашому експертові
null
Оформіть документи та отримайте гроші за авто

Ми економимо ваш час і нерви

Зробимо за вас всю роботу з організації викупу вашого автомобіля і швидкого оформлення необхідних документів відповідно до всіх вимог законів України. Візьмемо на себе витрати та ризики, що можуть бути пов’язані з продажем автомобіля: зниження ціни, зменшення попиту, тривалий термін реалізації і т.д.

Викуп автомобілів у будь-якому стані в найкоротші терміни

Ми здійснюємо викуп автомобілів будь-яких марок і моделей. Наш пріоритет – виплата його реальної ринкової вартості. Дана умова строго дотримується нами завжди, у всіх угодах з викупу транспорту. При цьому ціна викупу автомобіля нами завжди розраховується саме на поточний момент. В якому б не перебував стані викуповується автомобіль, Ви отримаєта за нього адекватні гроші. Таким чином ми здійснюємо викуп авто сьогодні не тільки максимально комфортно, але і максимально вигідно для Вас. Викуповуємо транспорт новий, в тому числі вживаний, з пробігом, після ДТП, битий, не так на ходу і несправний. Викуповуються машини стандартні, преміум класу, елітні і раритетні. Крім легкового транспорту ми здійснюємо викуп будь-який інший техніки – пропонуйте. Ми вважаємо, що краще викуповувати автомобілі завжди по «термінової» схемою, так як вигідно це не тільки власникам транспорту, але і нам. Все що потрібно для швидкого оформлення угоди з викупу автомобілів на виїзді у наших фахівців завжди «під рукою». У ситуаціях, коли автомобілі «нема на ходу» ми вивозимо їх безкоштовно своїм евакуатором.

При розрахунку ціни авто враховуємо і його додаткову цінність

Технічно процедура викупу авто досить проста і за довгі роки відпрацьована, «відточена» нами до дрібниць. Попередньо дізнатися ціну викупу на пропонований вами автомобіль ви можете скориставшись формою заявки. Зв’яжіться з нами телефоном або через контакти вказані на сайті. Заявки до нас можна відправляти цілодобово. Для розрахунку точної суми яку ми можемо виплатити вам за викуп авто нашому фахівцеві потрібні відомості: марка і модель транспорту, обсяг і тип ДВС, КПП, модифікація авто і який на ньому тюнінг, відомості про пошкодження та пробіг.

Також ми завжди платимо при викупі авто більше якщо у нього є так звана додаткова цінність.

Це обладнання у вигляді реєстраторів, систем мультимедійних, ексклюзивних тюнінгових деталей, системи газової останнього покоління, запасного комплекту гуми. Так що підготуйтеся, озвучте наявність додаткового обладнання в авто при консультації нашого фахівця. Все це буде зафіксовано, враховано при розрахунку остаточної ціни на ваш викуповується автомобіль, яка і буде вам озвучена протягом 5-10 хвилин. Власне після цього можна переходити до процедури викупу транспорту.

У нас процедура викупу транспорту максимально швидка, прозора і безпечна

білий автомобільОгляд автомобіля при його викупі здійснюється або у нас або на виїзді в місці знаходження транспорту (ДТП, гараж, стоянка та інше). На процедуру оцінки автомобіля при його викупі, яка нами здійснюється безкоштовно, потрібно близько 15-30 хвилин.

Оцінка автомобіля навіть на місці ДТП

Досить часто сьогодні ми оцінюємо, оформляємо і забираємо транспорт прямо з місць ДТП. Послуга автовикуп після ДТП зараз дуже затребувана. Тому за спеціально розробленою нами системою для комфортного обслуговування в таких випадках ми безкоштовно надаємо таксі власнику, який нам продав автомобіль прямо з місця ДТП. Після оцінки автомобіля оформляються документи і тепер уже колишньому власнику транспорту видаються гроші зручним для нього способом. На оформлення документів при викупі автомобіля йде близько 2-х годин.

Юридична чистота угод

Ми гарантуємо при викупі нами транспорту повну юридичну чистоту. Оформленням угоди займаються виключно досвідчені фахівці, що багато років проводять такі операції. Терміновий автовикуп у нас відбувається не тільки швидко, але і максимально прозоро що дозволяє стовідсотково уникнути будь-яких проблем після викупу авто в подальшому.

[ratings]

✓ Які автомобілі скуповує автовикуп?

Автовикуп викуповує будь-які автомобілі всіх марок і моделей

✓ Де працює автовикуп?

Послуга Автовикуп надається по всій території України, включаючи Київ і Київську область

✓ Скільки можна отримати за автомобіль при автовикупі?

При автовикупі Ви можете отримати до 95% ринкової вартості авто

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас