Терміновий викуп автомобілів у Києві, Київській області та всій Україні

Купуємо будь-які автомобілі: цілі, після дтп, проблемні. Швидка оцінка вартості.
Працюємо без вихідних по Києву, Київській області та всій Україні.
Не витрачайте час, отримайте до 95% ринкової вартості свого авто вже сьогодні.
[]
1 Step 1
Дізнайтеся ціну свого авто та продайте його вже сьогодні!
Номер телефону
Модель
Ціна
Стан
cloud_uploadОбрати фото
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
null
Викуп нових авто
Швидкий викуп новий автомобілів
Детальніше
null
Грузові авто
Викуповуємо грузові автомобілі
Детальніше
null
Викуп легкових авто
Швидко купимо легкове авто
Детальніше
null
Авто після ДТП
Купимо авто у будь-якому стані
Детальніше

Продайте свій автомобіль швидко всього за 3 кроки

null
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
null
Покажіть автомобіль нашому експертові
null
Оформіть документи та отримайте гроші за авто

Ми економимо ваш час і нерви

Зробимо за вас всю роботу з організації викупу вашого автомобіля і швидкого оформлення необхідних документів відповідно до всіх вимог законів України. Візьмемо на себе витрати та ризики, що можуть бути пов’язані з продажем автомобіля: зниження ціни, зменшення попиту, тривалий термін реалізації і т.д.

Викуп автомобілів у будь-якому стані в найкоротші терміни

Ми здійснюємо викуп автомобілів будь-яких марок і моделей. Наш пріоритет – виплата його реальної ринкової вартості. Дана умова строго дотримується нами завжди, у всіх угодах з викупу транспорту. При цьому ціна викупу автомобіля нами завжди розраховується саме на поточний момент. В якому б не перебував стані викуповується автомобіль, Ви отримаєта за нього адекватні гроші. Таким чином ми здійснюємо викуп авто сьогодні не тільки максимально комфортно, але і максимально вигідно для Вас. Викуповуємо транспорт новий, в тому числі вживаний, з пробігом, після ДТП, битий, не так на ходу і несправний. Викуповуються машини стандартні, преміум класу, елітні і раритетні. Крім легкового транспорту ми здійснюємо викуп будь-який інший техніки – пропонуйте. Ми вважаємо, що краще викуповувати автомобілі завжди по «термінової» схемою, так як вигідно це не тільки власникам транспорту, але і нам. Все що потрібно для швидкого оформлення угоди з викупу автомобілів на виїзді у наших фахівців завжди «під рукою». У ситуаціях, коли автомобілі «нема на ходу» ми вивозимо їх безкоштовно своїм евакуатором.

При розрахунку ціни авто враховуємо і його додаткову цінність

Технічно процедура викупу авто досить проста і за довгі роки відпрацьована, «відточена» нами до дрібниць. Попередньо дізнатися ціну викупу на пропонований вами автомобіль ви можете скориставшись формою заявки. Зв’яжіться з нами телефоном або через контакти вказані на сайті. Заявки до нас можна відправляти цілодобово. Для розрахунку точної суми яку ми можемо виплатити вам за викуп авто нашому фахівцеві потрібні відомості: марка і модель транспорту, обсяг і тип ДВС, КПП, модифікація авто і який на ньому тюнінг, відомості про пошкодження та пробіг.

Також ми завжди платимо при викупі авто більше якщо у нього є так звана додаткова цінність.

Це обладнання у вигляді реєстраторів, систем мультимедійних, ексклюзивних тюнінгових деталей, системи газової останнього покоління, запасного комплекту гуми. Так що підготуйтеся, озвучте наявність додаткового обладнання в авто при консультації нашого фахівця. Все це буде зафіксовано, враховано при розрахунку остаточної ціни на ваш викуповується автомобіль, яка і буде вам озвучена протягом 5-10 хвилин. Власне після цього можна переходити до процедури викупу транспорту.

У нас процедура викупу транспорту максимально швидка, прозора і безпечна

білий автомобільОгляд автомобіля при його викупі здійснюється або у нас або на виїзді в місці знаходження транспорту (ДТП, гараж, стоянка та інше). На процедуру оцінки автомобіля при його викупі, яка нами здійснюється безкоштовно, потрібно близько 15-30 хвилин.

Оцінка автомобіля навіть на місці ДТП

Досить часто сьогодні ми оцінюємо, оформляємо і забираємо транспорт прямо з місць ДТП. Послуга автовикуп після ДТП зараз дуже затребувана. Тому за спеціально розробленою нами системою для комфортного обслуговування в таких випадках ми безкоштовно надаємо таксі власнику, який нам продав автомобіль прямо з місця ДТП. Після оцінки автомобіля оформляються документи і тепер уже колишньому власнику транспорту видаються гроші зручним для нього способом. На оформлення документів при викупі автомобіля йде близько 2-х годин.

Юридична чистота угод

Ми гарантуємо при викупі нами транспорту повну юридичну чистоту. Оформленням угоди займаються виключно досвідчені фахівці, що багато років проводять такі операції. Терміновий автовикуп у нас відбувається не тільки швидко, але і максимально прозоро що дозволяє стовідсотково уникнути будь-яких проблем після викупу авто в подальшому.

[ratings]

✓ Які автомобілі скуповує автовикуп?

Автовикуп викуповує будь-які автомобілі всіх марок і моделей

✓ Де працює автовикуп?

Послуга Автовикуп надається по всій території України, включаючи Київ і Київську область

✓ Скільки можна отримати за автомобіль при автовикупі?

При автовикупі Ви можете отримати до 95% ринкової вартості авто

Меню
Позвонить сейчас