Як вибрати і перевірити старий автомобіль?

Як вибрати старий автомобіль? Придбання навіть вживаного автомобіля – це дуже приємна і хвилююча подія. Однак, перебуваючи в стані ейфорії від передчуття швидкої покупки. Дуже легко прийняти поспішне і нерозумне рішення. І після – довго шкодувати про те, що заплатили свої гроші за машину, яка замість задоволення обернулася справжнім розчаруванням і тільки можливо додала нових проблем.

Тому, перш за все, постарайтеся взяти під контроль свої схвильовані почуття, заспокойтеся та віднесіться до купівлі вживаного автомобіля обдумано, свідомо і терпляче.

Перед покупкою автомобіля

У такій серйозній справі дуже допомагає план! Складіть вдома, перед поїздкою за автомобілем, послідовний план його огляду, і строго дотримуйтеся цього плану! В результаті це утримає вас від зайвої суєти. Складіть також попередній список питань, які необхідно поставити продавцеві вподобаного вам автомобіля. Але вірте більше своїм очам, а не словам продавця про машину.

Загальні відомості про старе авто

У продавця автомобіля повинні бути в наявність всі документи на автомобіль. Слід з’ясувати, хто є фактичним власником продаваного автомобіля, скільки було у нього господарів, перепродували його раніше, наявність всіх ключів в комплекті, які були пошкодження у автомобіля. Треьа упевнитися в тому, що він не перебуває в розшуку і не є кредитним (а якщо все-таки на нього оформлявся кредит, то з’ясувати всі подробиці, і переконатися, що кредит був повністю погашений.). Це якщо автомобіль ще відносно новий і з маленьким пробігом. Щоб не залишилося жодних сумнівів, не зайвим буде з’їздити в банк за довідкою про погашення кредиту або до дилера, у якого була машина придбана в кредит.

Зовнішній огляд автомобіля перед покупкою

Візьміть з собою товариша або товаришів. Чим більше буде гострих уважних очей, тим імовірніше, що ви не купите мотлох на колесах.
Не створюйте самому собі штучних проблем: огляд авто робіть вдень при хорошому освітленні. Автомобіль повинен бути попередньо добре помитий, а також сухий.

Основа успішної покупки вживаного авто – це небитий кузов! Його необхідно ретельно оглянути, краще з виміром товщини лако-фарбового покриття кузова (товщиноміром), особливо несучого кузова і зсередини авто. Зверніть особливу увагу на зазори закритих дверей. Вони повинні бути однакові по ширині протягом усього зазору.

Маркування, нанесене на склі автомобіля, повинно бути всюди ідентичним. Протилежне говорить про те, що скло міняли, і значить машина побувала в якийсь аварії. Замінені скла повинні нести оригінальний логотип марки автомобіля. Якщо стоїть який-небудь «китайський» – можна поторгуватися про вартість.

Огляньте гуму на передніх і задніх колесах. Вона не повинна бути сильно затертий (з’їдена) з внутрішньої сторони колеса.

Внутрішній огляд автомобіля

Відкрийте багажник і загляньте на його несучу конструкцію (на наявність зварних швів і тріщин). Загляньте під капот і переконайтеся, що двигун сухий і немає підтікань масла, антифризу, палива. Перевірте рівні технічних рідин. На внутрішній стороні закриває кришки отвори для заливки масла в двигун не повинно бути ніякого нальоту. Вона не повинна бути закоксована (інше говорить про несправності роботи двигуна, перевитраті масла і ін.).

Попросіть господаря завести автомобіль щоб переконатися у відсутності течі при працюючому двигуні. Послухайте, чи є якісь сторонні звуки. Зверніть увагу на ремінці приводів (вони повинні бути рівними по всій довжині і без вад).

Заключний етап

Сядьте в салон, заведіть автомобіль і переконайтеся в тому, що лампочки на дисплеї приладової дошки не показують жодних помилок, двигун повинен відразу завестися, а також, звичайно, працювати рівно. Перевірте роботу електрообладнання. Поворотников, ближній / дальнє світло фар, стоп-сигналу, аварійки, наявність і стан ременів безпеки, кондиціонера, а також внутрішнього освітлення.

Проведіть тестову поїздку за кермом автомобіля, перевіривши роботу рульового управління, коробки передач і гальм. А також переконавшись у відсутності сторонніх звуків під час їзди.

Якщо вас все влаштовує, і ви наважуєтеся купити вибраний автомобіль, зверніть увагу, що в кінці угоди, крім самого автомобіля, ви повинні отримати паспорт транспортного засобу, в якому вже вписані ви як власник купленого автомобіля, а також договір купівлі-продажу, сервісну книжку , повний комплект ключів і брелки сигналізації.

Також подивіться відео про те, як ще можна перевірити підтриманий автомобіль перед покупкою: 

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 8

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

  1. Статьи
  2. Як вибрати і перевірити старий автомобіль?
Call Now ButtonЗателефонувати зараз