Автоломбард позика під заставу вантажного авто

Автоломбард займ под залог грузового автоАвтоломбард позика під заставу вантажного авто. Якщо життєва ситуація склалася так, що у Вас є вантажна машина і терміново знадобилися гроші, але при цьому Ви не хочете її продавати – можна здати вантажний автомобіль в автоломбард.

На відміну від банку – автоломбард не вимагає ніяких довідок. Ви отримаєте до 80% від вартості вантажного автомобіля під дуже низький відсоток. Рішення приймається дуже швидко, а процентна ставка складе всього від 1,9% на місяць.

Вимоги до вантажному транспорту для здачі під заставу в автоломбард

Вантажний транспортний засіб, які Ви хочете передати в заставу, повиннен бути не старше 2000 року випуску. Бути «на ходу», не бути в іншому кредиті, лізинг або заставу, що не числиться в угоні. Також Ви повинні мати ПТС (техпаспорт) машини. Марка і модель не має значення.

Де отримати позику під заставу вантажного автомобіля в Києві та Київській області?

Ми видаємо гроші під заставу вантажного авто на території Києва і всієї Київської області. Працюємо в містах: Обухів, Українка, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Боярка, Васильків, Біла Церква, Бровари, Переяслав-Хмельницький, Богуслав, Буча, Вишгород та інших.

Які умови отримання грошей під заставу вантажного автомобіля?

Ми хочемо надавати кращі умови на ринку. До основних умови можна віднести наступне:

  • Висока оцінка автомобіля. Ми не занижуємо вартість.
  • Низькі відсотки – від 1,9% на місяць. Терміни: від 1 до 12 місяців.
  • Від Вас буде потрібно мінімум документів: паспорт, ідент. код, ПТС.
  • Без прихованих комісій, довідок про доходи і без поручителів.
  • Машина на час дії договору знаходиться на стоянці, що охороняється. При цьому, Ви можете в будь-який момент приїхати на місце зберігання щоб «провідати» свій транспортний засіб.

Як оформити отримання позики під заставу вантажного авто в Києві і Київській області

Для того, що отримати гроші під заставу вантажного автомобіля потрібно зателефонувати нам (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69, або ж залишити заявку через форму на сайті.

Зверніть увагу, що обов’язковою умовою нашому роботи є укладення договору. Наш експерт зробить огляд і оцінку транспортного засобу. Складе необхідні документи і потім, на підставі цих, а також інших документів оформляється акт прийому-передачі транспортного засобу, який в обов’язковому порядку завіряється у нотаріуса. Цей документ потрібен власнику в якості гарантії збереження на час перебування машини в заставі.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас