Автоломбард Вишневе

Автоломбард ВишневоеАвтоломбард Вишневе – це свого роду терміновий кредит під заставу автомобіля. До послуг автоломбарду звертаються в тих випадках, коли немає можливості чекати, а гроші потрібні вже зараз. Серед дорого майна у власності є лише автомобіль, але продавати його не хочеться.

На яких умовах ми видаємо гроші під заставу авто в Вишневому?

Процедура, на відміну від банку, набагато простіша, швидша і вигідніша. Автоломбард в Вишневому може надати без поручителів, а також без довідки про доходи до 80% ринкової вартості машини під найнижчий відсоток в місті – від 1.9% в місяць. Без прихованих комісій.

Гроші під заставу авто Ви отримаєте дуже швидко. Після процедури оцінки транспортного засобу, підготовки і складання документів, а також запевнення цих документів у нотаріуса. Зазвичай весь процес займає не більше 2 годин.

Під які авто ми видаємо позику під заставу в автоломбарді в Вишневому?

Вимоги до автомобіля такі:

  • Бути на ходу, в хорошому стані
  • Не старше 2000 року випуску
  • Відсутність кредиту, іншого застави, або ж лізингу, в якому бере участь ця машина.

Ми видаємо кредити в Вишневому під заставу мотоцикла , легкового або вантажного авто, а також різного роду спецтехніки .  

Як отримати позику під заставу автомобіля в місті Вишневе?

Зателефонуйте (096) 161-18-08 (вайбер, київстар), (099) 604-60-69 (вайбер, мтс). Або заповніть невелику форму-заявку на сайті.

По телефону Ви отримаєте попередню оцінку суми, яку ми можемо видати Вам в кредит. Для цього експерт запитає марки, модель, рік випуску авто, і інші деталі.

Для оформлення та видачі позики у Вас повинні бути при собі:

  • Український паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Техпаспорт машини (ПТС)

Наш експерт уважно огляне і оцінить авто. Складе акт прийому-передачі, і інші документи, які будуть завірені у нотаріуса.

Після всіх «паперових процедур» автомобіль відправиться на стоянку, що охороняється. Звичайно ж, у Вас буде право відвідувати стоянку до будь-який зручний час.

Автоломбард в м. Вишневе – простий і швидкий спосіб вирішити тимчасові труднощі з грошима.

[ratings]

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас