Автоломбард Бровари

Автоломбард Бровари – це послуга, суть якої – терміновий кредит під заставу автомобіля. При цьому, отримати гроші під заставу авто в Броварах можна без поручителів, і навіть без довідки про доходи. На відміну від банку, ми не задаємо зайвих питанням і намагаємося надати гроші на більш вигідних умовах.

На яких умовах автоломбард в Броварах видає гроші під заставу авто?

Ми видаємо позику під позику під заставу будь-якого виду транспорту. Легковий , вантажний автомобіль, одиниця спецтехніки , або ж мототехніки (наприклад, мотоцикл). Ви отримаєте до 80% ринкової вартості свого транспортного засобу під низький відсоток, який складе від 1.9% в місяць.

Машина, яка здається в заставу, може бути будь-якої моделі, марки і комплектації. Машина повинна бути: після 2000 року випуску, в хорошому стані, на ходу. Ні в якому разі автомобіль не може перебувати в іншому кредиті, заставі або лізинг.

Від Вас буде потрібна наявність мінімальної кількості документів. А конкретно: паспорт, ПТС (технічний паспорт авто), а також ІПН (ідентифікаційний код).

Як отримати позику під заставу автомобіля в Броварах?

Залиште заявку через форму на сайті, або зателефонуйте (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69. По телефону експерт задасть кілька запитань про Ваше авто і назве попередню суму грошей, які ми можемо видати в кредит на термін від 1 до 12 місяців.

Для остаточної оцінки експерт повинен буде оглянути машину. Після чого Вам буде озвучена точна сума, а також всі умови договору. Сума залежить від стану, вік і пробігу машини. Наш юрист складе документи, в числі яких, звичайно ж, акт прийому-передачі автомобіля. Потім всі документи завіряються у нотаріуса. Після чого машина відправляється на стоянку, що охороняється. У Вас буде право в будь-який момент відвідати цю стоянку, щоб «провідати» свою машину.

Ми працюємо не тільки в Броварах. Маємо представництва в різних містах Київської області, а також в столиці – м. Київ .

Автоломбард в Броварах – Ви швидко отримаєте хороші гроші за свій автомобіль під найнижчий відсоток на ринку автоломбардів. 

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас