Автоломбард Ірпінь

Автоломбард ИрпеньАвтоломбард Ірпінь – це позика грошей під заставу автомобіля. На відміну від банків, автоломбард в Ірпені пропонує більш прості і вигідні умови. Ми не вимагаємо довідки про доходи, нам не потрібні поручителі. Наше завдання – вирішити Ваші тимчасові фінансові труднощі.

На яких умовах ми видаємо гроші під заставу авто в Ірпені?

Ми можемо вже сьогодні, в перебігу декількох годин, видати Вам до 80% ринкової вартості автомобіля під самий низьку процентну ставку в Ірпені – від 1.9% в місяць. Термін кредитування може становити від 1 до 12 місяців.

Які автомобілі приймаємо під заставу в ломбард авто в Ірпені?

Приймаємо в заставу автомобілі всіх видів, легкові , вантажні , мотоцикли , а також різного роду спецтехніку . Модель і марка не має значення. Однак, машина повинна бути в гарному стані, на ходу. Рік випуску – не старше 2000. Обов’язковою умовою видачі грошей є відсутність іншого застави, лізингу або кредиту на цьому автомобілі.

Як отримати позику під заставу автомобіля в місті Ірпінь?

Залиште заявку через спец. форму на сайті, або зателефонуйте (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69.

Експерт уточнить модель, марку і рік випуску автомобіля і озвучить попередню суму застави. Потім слідує огляд і оцінка транспортного засобу. Складання документів і завірення їх у нотаріуса. Ви отримаєте на руки акт прийому-передачі машини, а також копії всіх інших документів.

Для оформлення застави від Вас буде потрібно український паспорт (або ID-карта), техпаспорт, а також ідентифікаційний код.

Після всіх формальностей автомобіль відправляється на територію, що охороняється спеціальну стоянку. При бажанні, Ви можете відвідати стоянку і «провідати» свою машину.

Ломбард авто працює в багатьох містах Київської області, включаючи Ірпінь і Київ .

Гроші в борг під заставу авто в Ірпені – це просто і вигідно. Телефонуйте і отримаєте швидкий кредит вже сьогодні!

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 6

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас