Автоломбард Васильків

Автоломбард ВасильковАвтоломбард Васильків. Що робити, коли терміново знадобилися гроші, а з дорого майна є тільки автомобіль, однак при цьому Ви не хочете його продавати? Одним з виходів у цьому ситуації може стати автоломбард в Василькові. Автоломбард – це гроші під заставу авто. Позика грошей можна отримати під заставу будь-якого автомобіля: легкового, вантажного, спецтранспорта і навіть мотоцикла.

Як отримати позику під заставу автомобіля в Василькові?

Процедура отримання позики в автоломбарді проста. Вам потрібно зателефонувати (096) 161-18-08 , (099) 604-60-69, або залишити заявку через форму на сайті. Ми по телефону уточнимо марку, модель і стан авто, після чого назвемо приблизну суму грошей, яку готові буде видати в кредит. Ви зможете відразу отримати до 80% ринкової вартості автомобіля під відсоток нижче банківського – від 1.9% в місяць. Далі – оцінка транспортного засобу, оформлення паперів, в тому числі акту прийому-передачі машини. Всі документи завіряються нотаріусом. Ви отримаєте всі копії документів. Потім автомобіль залишається на стоянці, що охороняється і чекає на Вас. Там він буде перебувати весь час дії договору.

На яких умовах автоломбард в Василькові видає гроші під заставу авто?

У нас зрозумілі, прозорі умови, без раптовий комісій і додаткових платежів. Ви будете точно знати свій графік виплат. З документів від Вас буде потрібно український паспорт (або ID-карта), техпаспорт автомобіля, а також ідентифікаційний код.

Які вимоги до автомобіля для здачі під заставу в автоломбард в Василькові?

Машина може бути будь-якої марки і моделі, не старше 2000 року випуску. Звичайно ж автомобіль не повинен бути вже в заставі, лізинг, або кредиті.

Ми працюємо в Василькові, а також в інших містах Київської області, включаючи Київ .

Автоломбард – швидкий спосіб вирішити тимчасові труднощі з грошима в Василькові. Телефонуйте!

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Меню
Позвонить сейчас